11-15 haziran Yalova da zorunlu fatih projesi kursu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 747
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
Ü

Üye silindi 747

Misafir
Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursu nu her ilçeden bir ortaöğretim öğretmenin alması gerekiyormuş.eylül de ve haziran da vardı seçebileceğimiz kurslar.Ben haziranda Yalova da olacak olan kursu seçtim.Eylüldekiler düzce ve Ankara daydı.11-15 haziran da Yalova kursunu seçen varmı başka.
Yada daha öncesinde Yalova Hem de kurs alan.

ben daha önce gitmiştim yalova hizmetiçi ne. hizmet zayıf, gezi yapılmıyor. haziranda olması iyi olmuş, en azından denize girersiniz. tesis denize 0...

bana da geldi aynı yazı az önce öncelikli formatörler deniliyor bi de başvurmak isteyen diyordu zorunlu diye bişey yoktu eğitim alanlar öğretmen eğitimi verecekler diyor ....ben formatör değilim ama düzceye başvurdum

İlçede ortaöğretimde formatör ben varım sadece belki ondandır.Öğretmenlere eğitimi yaz tatilinde verilmez diye düşünüyorum ama.Yaz tatilinde verilcekse ben de eylül olarak değiştireyim.

outish1206' Alıntı:
Onların atık ve eğer paylaşım teşekkür ederim.
cpu.gif
bu ne şimdi..

Bana da kursa katılırmısın diye il koordinatörü telefon etti ben istemiyorum dedim fakat kimse istemezse birini göndereceklermiş.temmuz 1 de formatörlük bitecekmiş.kurslarda düzce ve erzurum da diye söylendi. ankara da da var mı acaba

temmuz 1 de formatörlük bitecekmiş.kurslarda düzce ve erzurum da diye söylendi. ankara da da var mı acaba
hmp.gif

adn' Alıntı:
Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursu nu her ilçeden bir ortaöğretim öğretmenin alması gerekiyormuş.eylül de ve haziran da vardı seçebileceğimiz kurslar.Ben haziranda Yalova da olacak olan kursu seçtim.Eylüldekiler düzce ve Ankara daydı.11-15 haziran da Yalova kursunu seçen varmı başka.

ben seçmiştim. yalovadayım. ama kabul edilmedi. sonra bir formatör arkadaş beni aradı resen alacaz eğiticilerin eğitimi için dedi. bakalım bekliyoruz.

suckan10' Alıntı:
adn' Alıntı:

ben seçmiştim. yalovadayım. ama kabul edilmedi. sonra bir formatör arkadaş beni aradı resen alacaz eğiticilerin eğitimi için dedi. bakalım bekliyoruz.
Eğiticilerin eğitimi için bizi neden resen alıyorlar anlamadım.Tam tersi olması gerekmiyormu?

Yalova kursu ile ilgili okuluna yazı gelen var mı,haftaya kurs başlıycak bize henüz yazı gelmedi.

benide aradılar şube müdürü ile toplantı yaptık isimler belirledik katılmak istersen 3 seminerden birini seç dediler. her ile belli kontenjan ayrılmış bende yalova'ya gidebilirim dedim. tamam dediler ve ismimi bakanlığa gönderdiler. dün aradım yazı gelmedi diye. haftaya geleceğini söylediler...

bende başvurdum ama ilden gelen maile cevap yazdık sadece mebbis den ayrıyeten başvurulmuyor mu acaba?

beni aradıklarında başvuru süresi geçmişti. ilden isim gitmemişse başvuranların başvurusu reddedilmiş zaten...

VanSevilay' Alıntı:
Ankarada var kurs hocam bende 9 temmuzda Ankara da başvurdum il onayladı ilgili birim onayı bekliyorum

Bende aynı kursa yazıldım. Ankaranın durumu nedir bilgin var mı? nerde kalınır vs . napacaz

ben resen yazıldım ama nereden öğreneceğiz gidip gitmeyeceğimizi mebbis de yok, yazı yok

Evet benimki de resen alınmış.Ne zaman gitsek diye düşünüyorum.çünkü Yalova'dan 20-30 km daha içeri gidiliyormuş.

Eğitici formatör arkadaş geçenlerde resen alım olacağından bahsetmişti. Çünkü eldeki eğitici formatör sayısıyla 700.000 öğretmen arkadaşın eğitiminin zor olacağından belirtti.

arkadaşlar bana da 9-13 temmuz ankara dediler ama ne mebbiste ne de başka bir de bununla ilgili bir yazı yok.. bir netlik yookk...

mebbis de falan gözükmüyor yazı bağlı olduğunuz meb e ordan da okula geliyor sanırım

Geri