105.000 Tl limit

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
üst limitim bu
4 kişilik aileyiz. senede 15000 km yapıyoruz
corsa ilk arabamızdı sportage 2. laguna 3 son arabamız oldu.
geniş araç bakıyorum d segmenti terciğim km fazla olmayacak yılı yakın olacak yakıtıda 8 i geçmeyecek araç bakıyorum

opsiyonlarım
1-Fiat Freemont 2.0 dci 2013 SUV
2-Talisman Touch 1.6 dci 2016
3-Mondeo 1.6 tdci 2016
4-Mondeo 1.5 ecoboost 2016
5-Suzuki Vitara 1.6 gl+ 2017 SUV

Güvenlik konfor 1. önceliğim karar veremiyorum mondeo 1.6 tdci ye yakın hissediyorum kendimi.
tavsiyelerinizi bekliyorum

Hocam 1. önceliğin güvenlik ve konfor ise Mondeo derim ama 1.6 dizeli(270 torklu) bildiğin gitmiyor. Ya da benim kullandığımda mı sorun vardı.Alacaksan 2.0 dizelini al
Tabi bu fiyatlararda başka araç da öneren olacaktır. Araç piyasası nasıl acaba?Malum bayramlarda hep artıyor.

başka araçlarda önerebilirsiniz. 2.0 dizele para yetmez yetsede 6 aylık vergileri 1600 tl. gereksiz

d segmentinin kralı passat ve superb dir. Tercihinizi bu yönde yapmanız ikinci el için faydanıza olur. suv de düşünürseniz hyundai tuscon öneririm.

Passat manuel 2015-2017 kasası da listeye alinabilir. Trendine olan donanımı o fiyatlarda.

Türkiyede d sınıfı araç= vw passat tır. Diğerlerini belki 1 ayda satamazsınız ama passatı 3 günde elden çıkarırsınız.

Boş bir Passat yerine dolu bir SuperB almanızı öneririm. Tabi satmayı değil kullanmayı düşünüyorsanız.

hocam ilk dediğin gibi düşündüm corolla otomatik vites en boşu 105 e bıraktılar . arabaya bindim dikiz aynasını yan aynaları görünce gerisine daha fazla bakmaya dayanamadım indim
TAsarım açısından bişey diyemem ama piyasada çok tutuluyor yok satıyor ve söylenenlere göre çok sağlam araba tamir yüzü görmüyor.Uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız.

Geri