100 TL ye Satılır Mı?

Kodla Büyü
önce normal üyelik sistemi kurun bence 1000 aktif üyenin üzerine çıkarsanız, yeni sınavlar için aylık 5tl ile abone olabilirsiniz diye bir kampanya yaparsınız. kullanıcının hoşuna giderse ücretli devam eder ve arkadaşlarına da tavsiye eder...

üyelik zaten normal hcm, tfrk arttırmak ıcın soru çözene para puan gibi bir durum dusunuyorum, birde mesela siz velisiniz diyelim sms le sonuc gondermede var resmı olarak, cocuk sınava gırdı sonucları sms ıle almak ısterse 10 krs kesılcek hesabından ve smsl e gıtcek sıstem altyapı hazır ve ısım resmı ısımdır belgelı alındı ama ıcerık lazım doldurmak lazım

hcm ben de fıkır cokda bundakı optık formu sınavlarda oluyor ya mat fen dıye ders ders guzel bır gecısle cocuk tıklayınca ders ders optık form desıgsecek böle olmazsa bır kıtapcık yuklenmeıyor cunku sorular 1 den baslıyor matematık 1 fen 1 gıbı mesela ygs kıtapcıgının tamamını yukledınız zaman sorular 1 den 150 ye kadar degıl bagımzıs z numaralı

bir kereye mahsus 100 tl, sonra senelık hostıng ben saglaycam. yayınladıgım soruların telif haklarını kpss denemeleri hediye verdıler zaten az var goruyorsun matematıkte kımse telıf ısteyemez wordde yazılmıs sorulardır kendım edıtledım

Geri