10 yıl sonraki görüntü

Kodla Büyü

ayaz23

Üye
arkadaşlar bir konu yardımlarınıza başvuruyorum.
yıl sonunda yapacağımız bir etkinlik (çocukların meslek hayatına geçmiş hallerini gösteren bir sunum örneğin: şuan 8 yaşında olan bir çocuk eczacı olmak istiyor onun bir fotoğrafının üzerinde değişiklik yaptıktan sonra bir ecnazeye yerleştirmek istiyorum) için resimi yaşlandırma veya olgunlaştırma programına ihtiyacım var,elinde olan veya bilgisi oan arkadaşlarım paylaşım yaparlarsa sevinirim

hiç iphone'um olmadı ama :p onda böyle bir uygulama vardı bi arkadaş resmimi çekip yaşlandırmış mail göndermişti bana :scared: bi araştır iphonu olan birinde falan vardır. bilgisayar programıda vardır mutlaka.

Aslında Flash TV'nin kullandığı yöntem elinizde olsaydı işiniz çok kolay olurdu.

Ekli dosyalar

• yasl.jpg
    yasl.jpg
    64.1 KB · Görüntüleme: 1,034
düşün ben ki Bradd Pitt :D gibi adamım bak beni ne hale getirmiş iphone programı, kendimden iğrendim :puhaha:
düşündümde yazık çocuklara sen başka program kullan

Ekli dosyalar

• brad-pitt-2.jpg
    brad-pitt-2.jpg
    142.8 KB · Görüntüleme: 1,011
  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    23.3 KB · Görüntüleme: 1,011
ProphecMaster diye bi prgram var hocam google da arat bulursun...

yazan arkadaşlar şimdiden teşekkürler. ama bir kaç tane var nette de çok fazla yaşlandırıyor arayı bulamıyorum.

aradaugrarim' Alıntı:
Aslında Flash TV'nin kullandığı yöntem elinizde olsaydı işiniz çok kolay olurdu.

Bu teknolojiyi nereden kullanmışlar acaba photoshopta bile bu kadarını yapamazsın.

ProphecyMaster
Programın ilacını bulamazsanız 3.adımda PrtScr ile resmi alabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• ornek.jpg
    ornek.jpg
    103.1 KB · Görüntüleme: 977
hocam hiç böyle uğraşmana gerek yok bence.

çocuğun daha somut bir yaşantısı olması açısından, eczacı mı olmak istiyor, eczacıyla konuş böyle böyle, git eczanede fotoğrafını çek. (Mesela bir müşteriye ilaç verirken.)

Öğretmen olmak istiyorsa tahtada çek, öğretmenmiş gibi.

Geri