10 parmak dersi anlatımı

Kodla Büyü

saygn

Site Gezgini
Arkadaşlar 7.basamakta yer alan 10 parmak dersini nasıl anlatıyorsunuz? Ben geçen sene pek verim alamadım. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

15 bilgisayar 28 öğrenciyle anlatılamıyor,2-3 hafta dönüşümlü olarak oturtup ilerleyebildikleri derse kadar kullandırıyorum..napalım hocam çok kasmayın siz de,ilerde kendileri çalışsın:)

ben 40 öğrenciye 10 bilgisayarla anlatmaya çalıştım hiç verim alamadım.hem f klavye çocukların ne işine yarayacak anlamadım.

teşekkürler.demek ki durum herkesde aynı bende 11 bilgisayar 35 öğrenciyle işlemeye çalıştım ama tam bir işkence oldu.

geçen sene ben de aynı şekilde 36 kişilik sınıfta yapmaya çalıştım çocuklar zevk aldılar ama sıkılanı da çekmek çok zordu 13 bilgisayar başındakiler için drum güzelde yanında sıranın gelmesinin bekleyenleri düşünün artık bu senede ayı olacakbilgisayar sayısı böle olunca yapılacak bişey olmuyoo

sınıflar çok kalabalık, verim almak imkansız. bir öğrenci çalışırken, ikisini oyalayacak konuyla ilgili bi çözüm düşünüyorum ama hala bulamadım.

sorun cocukların q klavyye varken f klavyeyı ogrenmek ıstememesı. en zor gecen derslerım oldu 10 parmak.ama seneye anlatmayı dusunmuyorum.movıe maker anlatınca cocuklar hevesle yapıyo

Geri