1 senelik ucretsiz nod32 antivirus

Kodla Büyü
teşekkürler
indirdim ve kurdum. fakat sitedeki kodu bir yere yazacak mıyız kurulumda serial istemedi. birde türkçe yada ingilizceye çeviremiyor muyuz. ben biraz baktım birşey bulamadım. yükledikten sonra tüm exe dosyalarını bulup uyarı veriyor ama almanca olduğu için ne uyarısı veriyor bilemiyorum.

hocam,
güzel bir program indirdim ve yükledim. tskkürler
fakat dil değiştirme kısmını bulamadım. malum dili almanca...

Arkadaslar dil almanca ve yükledikten sonra dili değiştiremiyorsunuz, bu yüzden aşağıdaki linkten türkçe versiyonu indirip aynı keyle kurmayı deneyin.

link:http://www.eset.com/tr/download/home/detail/family/2/?installer=offline

kaspersky internet sec. 2012 lisanslı
ile tarattım virüs bulmadı güvenli bir paylaşım :++:

aktivasyon icin antivirus programında ürün etkileştirme bölümüne geliyoruz
etkinleştirme anahtarını kullanarak etkinleştir(önerilen ) diyoruz
karşımıza gelen sayfada, siteden aldığımız 20 haneli keyi giriyoruz ilgili alanları dolduruyoruz, e-posta adresimizi doğru yazıp ,e-postamıza bir kullanıcı adı ve şifre gelmesini bekliyoruz
eğer { kullanıcı adı gelirse := programın ilgili yerine girip aktifleştirme işlemini başarıyla gerçekleştiriyoruz }
else {
programı sistemden kaldırıyoruz ( 2 gündür e-posta gelecek diye bekliyorum ) :verymad:
}

Ben bu nod32 yi geçen sene BİM'den ucuza ücretli olarak aldım. Daha süresinin yarısında kaldırıp yerine başka bir demo antivirüs kurdum. Hiç memnun kalmadım. Hem bilgisayarı kasıyor hem virüs yakalama konusunda zayıf. Hiç memnun kalmadım açıkcası..

Geri