1.FAZ 240 Gb SSD imaj Windows 10

Kodla Büyü
merhaba hocam, kurulumda herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı ve ekran görüntüleri var mı. emeğinize sağlık

Tahtayı win8'den win 10'a yükselttikten sonra ses sorunu var tahtada nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Tahtayı win8'den win 10'a yükselttikten sonra ses sorunu var tahtada nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim
ses sürücülerini kaldırıp aygıt yöneticisinden tekrar güncellemeyi deneyebilirsiniz. Win 10 otomatik sorunu düzeltecektir.Okul interneti ile denemeyin.cep telefonundan interneti ile bağlanıp denerseniz daha iyi olur.

1- Windows lisans durumu nedir? Otomatik lisans yapıyor mu?
2- Otomatik güncelleştirmeler tamamen kapalı mı?

Hocam öncelikle emeğinize sağlık, windowsu etkinlestiremedik, bir de masaüstü arkaplanını değiştiremedik, sivas milli eğitim müdürlüğü yazıyor, haliyle bu imajı kullanamıyoruz, parolayı alabilirsek, en azından arkaplanı değiştirelim de, etkinlestirmeyi hallederiz

Hocam öncelikle emeğinize sağlık, windowsu etkinlestiremedik, bir de masaüstü arkaplanını değiştiremedik, sivas milli eğitim müdürlüğü yazıyor, haliyle bu imajı kullanamıyoruz, parolayı alabilirsek, en azından arkaplanı değiştirelim de, etkinlestirmeyi hallederiz
Grup İlkesi Düzenleyicisi’ni açmak için gpedit.msc’yi çalıştırın . Ardından aşağıdaki ayarlara gidin Kullanıcı Yapılandırması | Yönetim Şablonları | Denetim Masası | Kişiselleştirme. Sağ tarafta, Masaüstü arka planını değiştirmeyi engelle göreceksiniz. Ayarlar kutusunu açmak için çift tıklayın. Etkin seçili olacak siz yapılandırılmadı seçin Uygula ve çık’ı tıklayın

Hocam 2017 clonezilla ile alıyorum.isterseniz yükleyip linki atarım.ez az boyutlu bu versiyon ile alabildim.

2019 CLonezilla boş alanıda aldığı için yüksek gb yedek çıkmaktadır.

Doğru seçenek hocamızın dediği gibi "clonezilla-live-20170905-zesty-amd64" ben bu versiyonu kullanıyorum.

Geri