1 Derece Verilecektir.

Kodla Büyü

formyfriends

Seçkin Üye
Seçkin Üye
15 Ocak 2005 den sonra göreve başlayanlara 1 derece verilecektir. Kademe değil derece arkadaşlar. devlet politikalarında daha öncekilere verildi sıra şuanda bizde. Tabiki 5-10 yıl sonra bizden sonra atananlara da verilecektir.

hükümetin sıcak baktığı konulardan biri ve kesinleşecek %99 ama ek ödeme olmaz ise tüm görüşmeler boş

kesinmi derken şöle hcm zaten tum hukumetler 7-8 yılda bir bunu gundemıne alıyorlar bu zaten bıraz gec kaldı gibi cok kuvvetli ıhtımal

2005 şubatta başladım 5/1 yim direk 4/1 ne düşecem 90 tl fark eder herhalde

2005 te başlayanlar dahil mi?
maddeler içinde 2005 ten sonra başlayanlara yazıyordu sanki

eridim' Alıntı:
Sayin hocam ben de 2005 subatta basladim ama su anda 7/2 yim. Hadi teknik egitimden 1 derece düsük olsa 6/2, yukseklisans varsa 6/3 olursun. Acaba bende mi hata var. :idea:
Not: 6 seneye 1 kademe alamadim çünkü 8 yil yasalastiktan sonra az farkla kacirdim. :|

hcm onlara bakmaz 1 derece yanı 15 ocak 2005 sonrası oldugunuzdan 1 derece alırsınız
ayrıyeten 8 yıl olması bısey degıstırmez onceden 3 yılınız varsa 5 yıl daha calısıp 8 ı tamamlarsanız gene kademe alırsınız

grapegate77' Alıntı:
eridim' Alıntı:
Sayin hocam ben de 2005 subatta basladim ama su anda 7/2 yim. Hadi teknik egitimden 1 derece düsük olsa 6/2, yukseklisans varsa 6/3 olursun. Acaba bende mi hata var. :idea:
Not: 6 seneye 1 kademe alamadim çünkü 8 yil yasalastiktan sonra az farkla kacirdim. :|

Bazı zorunlu hizmet bölgelerinde görev yapanlar için 2 yıla 1 kademe gibi bir uygulama vardı. eridim hocamız o uygulama kapsamındaki bir bölgede görev yapmıştır.

eridim' Alıntı:
Ben de 2005 Şubatta başladım. 1 ayla dereceyi kaybettim. Derece farkından dolayı toplamda 1-2 maaşlık bir kaybımın olduğunu düşünüyorum...

grapegate77' Alıntı:
eridim' Alıntı:

aynı durumdayız. ben de 7/2 yim. şubat 2005'te başladım..

9/1 den başlayıp, sonraki sene 9/2, 9/3, 8/1, 8/2 ... diye devam eder her sene. Rakamların işleyiş mantığı bana saçma gelse de :) Maaşı az da olsa etkiler.
9/1 de 9'a derece, 1'e de kademe denir. Gerçekten düşündükçe ne kadar gereksiz olduğunu anlıyor insan. 1'den başlatsınlar, sırayla artsın.

Accipiter' Alıntı:
grapegate77' Alıntı:
eridim' Alıntı:

aynı durumdayız. ben de 7/2 yim. şubat 2005'te başladım..
arkadaşlar bir problem var bence sizin durumlarda.. bende 2005 şubatta başladım ve 6/1 im şuanda...

Arkadaşlar bazı arkadaşlar kesin mi diye yorum yapmış.sendikamız TES telefonlarımıza mesaj attı.2005 ten sonra göreve başlayanlar 1 derece alacak diye..;)

Geri