1.2 Opel Corsa 2007-2009, 1.2 Clio 2007-2009 hangisi sizce ?

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Opel Corsa 2007-2009 arası 1.2
Polo 2004-206 Arası 1.4
Clio 2007-2009 arası 1.2
Fiesta 205-2008 arası 1.4

Arkadaşlar aklımdaki araçlar bunlar ilk araba için bütçem nisan maaşından sonra maksimum 25000 :) Ne dersiniz bu araçlar hakkındaki yorumlarınız neler hangisini tercih etmeliyim? Benzinli olacak kesinlikle. km olarak ne kadar bakayım en fazla 140000 km diye düşünüyorum mak. opel corsa ve renault cilo da 1.2 motor sıkıntı yaşatır mı kocaeli izmir arası en uzun yol ve yokuşlarda nasıl performansları?

Hocam Al bi toyota corolla 98-99 model temiz klimalı koy yağını suyunu bak keyfine...konforlu Rahat araba...hele de acemiysen sorunsuz binersin...

Bu saydığın araçlar içinde performans ve kalite olarak bildiğim kadarıyla en iyisi Opel Corsa'dır. Çevremde kullananlar var oradan biliyorum. Ancak 25 000 TL'ye temiz bir Corsa bulabilmek ayrı bir başarı olur.

Misugi' Alıntı:
Bu saydığın araçlar içinde performans ve kalite olarak bildiğim kadarıyla en iyisi Opel Corsa'dır. Çevremde kullananlar var oradan biliyorum. Ancak 25 000 TL'ye temiz bir Corsa bulabilmek ayrı bir başarı olur.
1.2 corsa ile 1.4 fiesta performan olarak hangisi iyidir? Yokuş ve uzun yol olarak

pawofeagle' Alıntı:
Misugi' Alıntı:
1.2 corsa ile 1.4 fiesta performan olarak hangisi iyidir? Yokuş ve uzun yol olarak

Hocam internetten ps ve tork değerlerine bakabilirsin. Ancak Fiesta 1.4 iiyorsunuz. Muhtemelen Fiesta bir tık daha iyi olabilir. Ancak bu iki otomobil için de çok yüksek düzeyde performans beklemeyin. Öyle gazı köklerim 200-220 km yaparım falan diye düşünmeyin. İki otomobil de sizin için uygun bir performans verecektir. Ancak ben model yılı itibariyle Corsa'yı tercih ederdim. Yakıt tüketimi de 1.2 olduğu için daha ekonomik olacaktır.

Ben 1.2 clio kullanıyorum çokta memnunum genişlik sanayi faturası yakıt vs hepsini düşünürsek benim tavsiyem clio.

Misugi' Alıntı:
pawofeagle' Alıntı:
Misugi' Alıntı:

Hocam internetten ps ve tork değerlerine bakabilirsin. Ancak Fiesta 1.4 iiyorsunuz. Muhtemelen Fiesta bir tık daha iyi olabilir. Ancak bu iki otomobil için de çok yüksek düzeyde performans beklemeyin. Öyle gazı köklerim 200-220 km yaparım falan diye düşünmeyin. İki otomobil de sizin için uygun bir performans verecektir. Ancak ben model yılı itibariyle Corsa'yı tercih ederdim. Yakıt tüketimi de 1.2 olduğu için daha ekonomik olacaktır.

performans olarak zaten hız istemiyorum ben sadece yokuşlardaki performansı nasıl olur 1.2 olduğu için birde istanbul izmir arası yolda sıkıntı yaratır mı bana?

islif' Alıntı:
Ben 1.2 clio kullanıyorum çokta memnunum genişlik sanayi faturası yakıt vs hepsini düşünürsek benim tavsiyem clio.
yokuşlarda performansı nasıl aracın hocam ve yakıtı nasıl?

1.2 sembol kullanicisiyim cok fazla performance beklemeyin ama ekonomik bir araba. Ayrıca 140000km çok fazla hocam aklınızda bulunsun

2011fettah' Alıntı:
1.2 sembol kullanicisiyim cok fazla performance beklemeyin ama ekonomik bir araba. Ayrıca 140000km çok fazla hocam aklınızda bulunsun
Hocam km en fazla kaç olmalı arabanın temizliğine göre değişir ama üstün körü bir rakam belirleyecek olursak?

Geri