1.01.01.04.005 - Java Eğitimi Kursu (Temel Düzey)

Kodla Büyü

boteakif

Süper Üye
Süper Üye
Bu java eğitimine başvuran var mıydı aramızda? Zaten kontenjan 30 kişiydi. Başvuru sayısı 5322 görünüyor şu an. Bilişimciler öncelikliydi:
Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumlarda görev yapan Bilişim Teknolojileri alan öğretmeleri öncelikli olmak üzere yazılım geliştirme ve programcılık bilgisine sahip öğretmenler arasından seçilenler.
Benim reddedilmiş. Gerekçe:

Resmi okullarda görev yapan Bilişim Teknolojileri Branşındaki öğretmenler arasından bu yıl faaliyete katılmamış olanlar arasından kıdem yılları dikkate alınarak seçim yapılmıştır.

Kabul edilenler varsa aramızda eğitim içeriğini ve videolarını buradan bizimle paylaşabilir mi?

Red yemişim bende...13 yıllık öğretmenim ama yetmemiş demekki:)
Resmi okullarda görev yapan Bilişim Teknolojileri Branşındaki öğretmenler arasından bu yıl faaliyete katılmamış olanlar arasından kıdem yılları dikkate alınarak seçim yapılmıştır.(B.TUZLU diye biri reddetmiş)

Ben de red yemişim. 14.yılım. Kıdem dışında sanırım programcılık veya diğer alınan kurs vs gibi şeyleri dikkate alarak elemişlerdir diye düşünüyorum.

benim başvurumda reddedilmiş. "bu yıl faaliyete katılmamış olanlar arasından" ifadesi red gerekçesini gösteriyor.

Sayı 30 olunca hakkıyla ilgilenemem diye kendim başvuruyu iptal ettim..

Beni kabul ettiler. 14 yıllık öğretmenim. Pandemi sürecinde kotlin, siber, nesnelern intenetini yeni aldım. Şimdi de java, phyton, outodesk, proje danışmanlığı seçtim hepsine kabul edilmişim maşallah. Bendeki gayrete şaşırmışlar hepsini vermişler
Hocam eğitim ile ilgili bizi buradan bilgilendirirseniz seviniriz. Paylaşılan içerik olursa veya videoları paylaşma imkanınız olursa bizler de faydalanmış oluruz.

bende red yemişim. benimde 11.yılım. ama benim anladığım bu yıl eğitime katılmamış kıdemi en az olanları seçtik gibi anladım.Amaç eğitmek ya ondan olabilir.

Arkadaşlar eğitim çıkmiş ayin 29 una kadar kayit olmamiz gerekiyormus.ama nereye kayit yapilacak bu konuda bilgilendirme yok.tekrar 2. Bir mail mi gelecek

16. senem ilk defa bu sefer bir iki hizmet içi eğitim istedim bir tanesi de bu java kursuydu, kabul edilmiş. Torpil filan bilmem öyle şeyler. Maksat java öğrenmek ise eğer ne kurslar ne içerikler var yeter ki tembelliği üzerinden atsın insan. Öyle.

16. senem ilk defa bu sefer bir iki hizmet içi eğitim istedim bir tanesi de bu java kursuydu, kabul edilmiş. Torpil filan bilmem öyle şeyler. Maksat java öğrenmek ise eğer ne kurslar ne içerikler var yeter ki tembelliği üzerinden atsın insan. Öyle.
Hocam eğitim ile ilgili bizi buradan bilgilendirirseniz seviniriz. Paylaşılan içerik olursa veya videoları paylaşma imkanınız olursa bizler de faydalanmış oluruz.

ben de senelerdir bu tarz kurslara başvururum. hep reddedilirdim. bu sene hayret kabul edilmişim. ama nereden kayıt yapmam gerektiğini anlayamadım.
"Kursiyerlerin MEBBİSte kayıtlı e-posta adreslerine eğitimle ilgili gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Gelen Postada yer alan kayıt işlemlerini 29/05/2020 tarihi mesai bitimine kadar yapınız. EĞİTİM SAATİ :pazartesi ve Çarşamba saat 21:00 -23:00" mesajı var. ama mail de nereye gireceğimiz belirtilmemiş. ben neyi kaçırıyorum. bilgisi olan var mı?

Hocam mümkün olursa
Tabi hocam paylaşılacak içerik olursa burdan paylaşırım

16 haziran 16 temmuz arası eğitime kabul edilmişim. Eğitim için kayıt yaptırmam gerekiyormus kayıt maili gelecek ama henüz gelmedi. Kayıt nerden yapılıyor bilen var mı? valla ben mail i buldum ama ne yapacağımı hala anlamadım.
ben de tesadüfen spam kutusunda buldum mesajı içeriği
"15.06.2020 - 15.07.2020 tarihleri arasında uzaktan eğitim olarak yapılacak olan, 2020000276 - 1.01.01.04.005 - Java Eğitimi Kursu (Temel Düzey) isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak alındınız..
Faaliyeti ilan edilen web adresi üzerinden takip edebilirsiniz.
Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü

NOT1: Kursiyerlerin MEBBİSte kayıtlı e-posta adreslerine eğitimle ilgili gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Gelen Postada yer alan kayıt işlemlerini 29/05/2020 tarihi mesai bitimine kadar yapınız. EĞİTİM SAATİ :pazartesi ve Çarşamba saat 21:00 -23:00

NOT2: Katılacağınız hizmetiçi eğitim faaliyetine ait standart eğitim programına http://oygm.meb.gov.tr/dosyalar/StPrg/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz."

Valla torpil morpil bilmem.2 cocuklu bir devlet memurunun 2 cocuklu bir cocuguyum.torpil falanda anlamam basvurdum cikmis ama.nereye kayit olacaz olmayacaz onu bilmiyorum

ben de tesadüfen spam kutusunda buldum mesajı içeriği
"15.06.2020 - 15.07.2020 tarihleri arasında uzaktan eğitim olarak yapılacak olan, 2020000276 - 1.01.01.04.005 - Java Eğitimi Kursu (Temel Düzey) isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak alındınız..
Faaliyeti ilan edilen web adresi üzerinden takip edebilirsiniz.
Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü

NOT1: Kursiyerlerin MEBBİSte kayıtlı e-posta adreslerine eğitimle ilgili gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Gelen Postada yer alan kayıt işlemlerini 29/05/2020 tarihi mesai bitimine kadar yapınız. EĞİTİM SAATİ :pazartesi ve Çarşamba saat 21:00 -23:00

NOT2: Katılacağınız hizmetiçi eğitim faaliyetine ait standart eğitim programına http://oygm.meb.gov.tr/dosyalar/StPrg/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz."

bu mail bana da geldi hocam ama başvuru için gelecek olan ikinci mail gelmedi.

Geri