07 - 18 Mart Network (BTT ve CCNA 1) Kursu...

Kodla Büyü

MEMEK

Süper Üye
Süper Üye
Network (BTT ve CCNA 1) Kursu çıkan var mı?Ayrıca barınma bize miiat.Biraz aydınlardırsanız...

mersin mi hocam, benimde son onaydan döndü çok üzüldüm, hizmetiçi eğitim enstiüsünde kalıyorsunuz yenişehirde. Konaklama, yemek ihtiyaçlarınız, giderseniz gezi ücretleriniz yolluk ve yevmiyelerinizden kesiliyor, kurs bitiminde size arta kalan paranızı veriyorlar.

ankara'da ki mi mersin'de ki mi? aynı günlerde iki yerde de aynı kurslar var. benim ankara'da ki aynı tarihlerde başka bir hizmetiçi eğitime katılacağımdan dolayı reddedilmiş. :D ama o tarihlerde ben de mersinde olacağım

ben şimdi ankaradayım, başkent öğretmen evinde kalıyoruz, tüm ihtiyaçlarımızı yemek konaklama cebimizden ödüyoruz, yani tüm masraflar bize ait, kurs bitiminde ödeme yapacaklar diye umut ediyoruz:)

ozkancanan' Alıntı:
ben şimdi ankaradayım, başkent öğretmen evinde kalıyoruz, tüm ihtiyaçlarımızı yemek konaklama cebimizden ödüyoruz, yani tüm masraflar bize ait, kurs bitiminde ödeme yapacaklar diye umut ediyoruz:)
Hocam bu iyi olmadı. :( :(

MEMEK' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:

bütün kurslarda sistem aynıdır hocam, kursun son günü tıkır tıkır tüm hakedişlerinizi öderler. benim bugüne kadar katıldığım tüm kurslarda bu şekilde oldu

rtyucel' Alıntı:
MEMEK' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:

bütün kurslarda sistem aynıdır hocam, kursun son günü tıkır tıkır tüm hakedişlerinizi öderler. benim bugüne kadar katıldığım tüm kurslarda bu şekilde oldu
Hocam inşallah sizin dediğiniz gibidir..

MEMEK' Alıntı:
rtyucel' Alıntı:
MEMEK' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:

Hocam inşallah sizin dediğiniz gibidir..

en kötü 1 hafta içerisinde hesabınıza havale ederler, kursa gitmeden önce mutlaka IBAN numaranızı bi yere not edin, her ihtimale karşı ;)

Hocam geçen sene ankarada almıştım bu eğitimi ne kursun son günü ne de 1 hafta içerisinde verdiler 1,5-2 ayı buldu bize geri verme süreçleri

Geri