02-06/09 Ankara Fatih Teknoloji Kullanım KursuKatılımcıları

Kodla Büyü
benim 4. onay(ilgili birim) da tamamdır...bir 5. kaldı yav merak ettiğim onun son tarihi kursun başlangıcı...son gün onay verirlerse nasıl geleceğiz.

ya da tamam mı bu iş?

hardeniz' Alıntı:
kursa katılan arkadaşlar neler yapıyorsunuz kursta.Çok yoğun geçtiği söyleniyor kursun. dersler ve içerik olarak neler var. bende başvurdum bakalım çıkarsa.

harbiden yoğun geçiyor ya, zaten bt öğretmeniyiz leb demeden leblebiyi anlıyoruz ve de etkileşimli tahtayı daha önceden kullanmış ve bilgi sahibiyseniz starboard filan kurs resmen zulüm oluyor... Erdoğan ve Necdet hoca duymasın da yer olarak göz mesafesi dışında bir yerlere oturun derim, çünkü ulu orta bir yere oturduğunuz zaman ders içinde başka şeylerle meşgul olurken eğitmenlerin gayretli anlatımlarına, işlerine duyduğu saygıya hayran kalıyor ve adamların gözü önünde başka bir işle meşgul olmayı kendinizi yakıştıramıyorsunuz, o yüzden gözden uzak yerler tavsiyedir, en azından eğitmenin motivasyonu etkilenmez :lol:

ümmü uğur akalan ortaokulu gazipaşa / antalya benimde 4 onayım var
bir de şu sorum var ben kızım ve eşimle birlikte gelicez nerde kalıcaz kursu nerde görücez bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar ben bu konuda biraz acemiyimde , ben Web Tasarım Kursunu ASP seçmiştim. Muğla Fethiye. kurs tarihleri 02-06 eylül arasında. Bende mebbisten baktım 5 onayımın hepsi tamam. Okul Müdürümü aradım. Dedim böyle böyle başka yapmam gereken bişey varmı kesin gidecekmiyim diye. ona göre otobus biletimi falan ayarlayım dedim. çünkü ankaradan Fethiyeye gidilecek. bir gün öncesi yada gece yola çıkılması gerekiyor. mesafe uzak.
müdür de dediki milli eğitimin sayfasını takip et orda yazacak falan dedi. bende dedim siz bana haber edin. ben yine bakarım ama dedim. Normalde nasıl oluyor bu iş. Müdürün öyle bir demesi varki sanki daha kazanıp kazanmadığım belli değil. adım listede çıkacakmış. liste gelecekmiş onlara. İyide ben 5 onayın hepsini aldım.
??????????????????????????

ben cumartesi gece yola çıkacam kısmetse pazar sabah orada olurum.bu arada okula şimdiye kadar bir yazı gelmedi...böyle çıkıp gelsek bi sıkıntı çıkmaz değil mi?

Geri