01 - 12 kasım yalova wtig (2.kademe) resen alındık

Kodla Büyü

gokmer29

Aktif Üye
Arkadaşlar temmuz ayında mersinde yapılan kursun 2.kademesi yalovada 1 kasım-12 kasım arası açılmış.
burda sıkıntı tarihlerde.şöyle ki bayram öncesi olduğu için şimdiden o hafta hiçbiyere bilet bulunamıyor.yani gidersek dönemeyeceğiz. Ertelenmesi konusunda ne yapabiliriz.Ya da sizce bakanlık geç de olsa bu durumu düşünüp erteler mi?

hocam 2 sene önce kayseride de aynı sorunu ben yaşadım.1.kademeden sonra 2.kademe aksaraya çıktı resen ben rapor aldım hamileliğimden dolayı gitmedim erteleneceğini hiç sanmam çok az vakit var .

Hocam ertelenmez. Uzak bir yerden gidecekseniz uçak bileti de bakabilirsiniz. İstanbul'dan Pendik-Yalova deniz otobüsleriyle çok kolay gidersiniz. Gidemeyecekseniz 3 günlük rapor işinizi görür. Yalova' ya ekim ayında kursa gittik. Arkadaşlardan memnun olan olmadı. Enstitü çok uzak, mahsur kalmış gibi oluyorsunuz. Yalova merkeze 70 km. Normalde yazın canlı olan bir yer. Bu mevsimde ölü. Tavsiye etmem. Kurs içeriği güzel, ama o da iyi bir öğretim görevlisine düşerseniz. Bize ders veren bir kimya öğretmeniydi. Açıkçası proje yapana kadar da canımız çıktı. Ne yazık ki bu işi verecek yetkinliğe sahip değildi.

ya yapma hocam. max 2 saatlik yol sana orası. senin gidesin yokta bahane arıyosun. ama keşke erteleseler ne güzel olur. kullanıcı adından tanıdım seni bakalım sen beni hatırlayacakmısın. benimde gidesim yok bende rapor alıcam büyük ihtimalle. bu sefer okuldaki ek dersimizdende olucaz ama napalım. bu mevsimde yalova çekilmez...

aslında şu bizim 3. kişi çözer bu erteleme olayını :)

Geri