“Runes of Magic” Beta Kodlarını İster misiniz?

Kodla Büyü

adalarda

Üye
Mesajlar
22
Runes of Magic Beta Aşamasına Geçiyor
Berlin, 26 Nisan 2012 –Merkezi ABD’de bulunan yayıncı ve geliştirici Aeria Games, yaratıklar, zindanlar, görevler ve daha fazlasıyla dolu dünyasıyla tiryakilik yaratan, spektaküler bir ücretsiz fantazi MMORPG oyunu olan Runes of Magic için kullanıcı kayıtlarını 26 Nisan’da başlatıyor. Seçilen oyuncular, çok yakında başlayacak olan beta sürecine katılarak oyunu deneme şansına sahip olacaklar.
Kapalı betaya katılmak isteyenler, http://tr.runesofmagic.aeriagames.com/adresindeki resmi web sitesinden kayıt yaptırabilecek. Beta kodunu kazanan şanslı oyun severler beta kodu kazanıp kazanmadığını öğrenmek için e-posta adreslerini sürekli kontrol etmeli. Aeria Games CEO’su Dr. Pascal Zuta, “Runes of Magic oyunu Aeria Games’in başarı hikayesinin yeni dönüm noktasını belirlemektedir. Güçlü bir takipçi grubu ve oyun pazarının hızlı gelişimine bakarak, oyunun Türkiye’de “Türkçe” olarak yeniden yayınlanması konusunda çok heyecanlıyız. Runes of Magic oyunu için düzenli olarak içerik güncellemelerimiz hazır olacak. Bunlarla birlikte günlük oyun içi ve forum etkinlikleri, Facebook yarışmaları ve daha fazlası olacak. Ekip olarak oyunculara keyifli veheyecanlı biroyun deneyiminin yanında eksiksiz müşteri desteği sunmak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.
Taborea'nın kalabalık dünyasında yeni arkadaşlarla tanış ve macera dolu bir dünyaya adımını at! Boss’ları alt et, görevleri tamamla, ekipmanını geliştir ve en güçlü sen ol!
İşte Runes of Magic'in sunduğu yeniliklerden bazıları:
Çifte Sınıf Sistemi
Bir yan sınıf seçerek karakterinin gerçek potansiyelini ortaya çıkar. Üstün ve eşsiz bir kahraman yaratmak için ana yeteneklerinle yan sınıf yeteneklerini bir araya getir! İstersen düzenbaz çevikliğine sahip cesur bir Savaşçı yarat, istersen yay tutan bir Büyücü ol - olanakların sonsuz!
Ev Sahipliği
Taborea'nın canavarlarını doğramakla geçen zorlu bir günün ardından, kendi evinde dinlenmeye çekil! Evini kendi zevkine göre döşe ve değerli eşyalarla süsle. Şehrin gürültü patırtısından uzaklaşıp evinde rahat et!
Uçsuz Bucaksız Bir Dünya
Gür ormanlardan manzarası nefes kesen dağlara, tehlikeli bataklıklardan ölümcül kanyon ve yamaçlara kadar Taborea'nın devasa dünyasını keşfet. Nefes kesici manzaralar eşliğinde tek başına seyahat et ya da grup halinde gidip hiç de güven vermeyen zindanlara birlikte baskın yapın.
Kaderin Senin Elinde
Tek başına ya da grubunla dünyanın dört bir yanındaki PvP savaşlarına katıl. Yendiğin düşmanların türüne bağlı olarak; ya gururlu bir kahraman gibi yolunda yürü, ya da iblisin tehlikelerle dolu yeraltı dünyasına dal. Korku mu salacaksın, yoksa saygı mı uyandıracaksın?
Gelişmiş Rune Sistemi
Özenle düşünülmüş Rune sistemini kullanarak ekipmanını özelleştir ve özel iyileştirmelerle güçlendir. Runelerini, Gizemli Dönüştürücü'yü kullanarak üretip geliştir ve ekipmanını özgün istatistik bonuslarıyla donat!
 

Ekli dosyalar

  • RM_TR_screen11.jpg
    RM_TR_screen11.jpg
    285.6 KB · Görüntüleme: 521
Geri
Üst