“EĞİTMEN EĞİTİMİ GÜNCELLEME KURSU"

Kodla Büyü
_MurAy_' Alıntı:
bilmez' Alıntı:
fatih_egitim@meb.gov.tr adresine formu doldurup bu akşama kadar yollamanız gerekmekte.

Değerli Fatih Projesi Eğitmenleri,

Fatih projesi kapsamında verilmekte olan “FATİH Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu” faaliyetinin eğitim içeriği değişmiş olup, mahalli eğitim faaliyetlerinde eğitmen olarak görev alanlar yeni içerik doğrultusunda uzaktan güncelleme eğitimlerine alınmıştır. Yapılan iki adet güncelleme eğitimine 720 eğitmenimiz katılmıştır. Bu kapsamda son güncelleme eğitimi 23 Mart 2015 tarihinde başlayacaktır. Bu eğitime katılmak isteyenler için daha önce milli eğitim müdürlüklerine duyuru yapılmış ve başvuruları alınmıştır. Sizlerin güncelleme eğitimine katılmak istediğinize dair başvuru dilekçesi bulunmamaktadır. Eğitim Hizmetleri Koordinatörlüğümüzce başka güncelleme eğitimi yapılmayacak olup güncelleme eğitimlerine katılmayanlar bundan sonra “Fatih Projesi Eğitmeni” olarak anılmayacak ve mahalli eğitimlerde görev alamayacaklardır.

23 Mart 2015 tarihinde yapılacak olan bu eğitime katılmak istemeniz halinde ekteki formu doldurup, imzalayıp taranmış pdf halini yarın akşama kadar (27 Şubat 2015) fatih_egitim@meb.gov.tr adresine gönderebilirsiniz.
hocam bu mail adresine mail gönderimi başarısız oluyor kota hatası veriyor.
nasıl yollarız başka adres var mı acaba?

Hocam formu doldurup il koordinatörünüze göndereceksiniz. İl koordinatörü başvuruların tamamını pdf dosyası şeklinde fatih_egitim@meb.gov.tr adresine gönderecek. Siz direkt buraya göndermiyorsunuz. Bize gelen açıklama bu şekildeydi.

Ben gönderdim hata falan vermedi il koordina4örü falan bişey yazmıyor yahu ben direk gönderebileceğimizi düşünüyorum ama

bende dün gönderdim bir sorun yaşamadım. sanırım çok fazla mail gidince mail kutusu dolmuştur :D...

bende gönderdim ama dediğini mail kutusunun dolu olması hatası geldi bana da

sehzade84' Alıntı:
Pazartesi başladı benim. İki hafta süresi var ama bugün bitirdim. 90 aldım sınavdan :)

Videoların toplam süresi 3 saat sürüyor. Etkileşimli olduğu için etkinliği tamamlamadan bir sonraki sahneye geçmiyor. Sınavda 40 soru var. Süre 40dk ama ben 20dk da bitirdim. Çok zor değil.
hocam soruları paylaşırmısın veya özelden atabilirmisin?

vala bende attim kutu dolu dedi işlerine. gelince resen alirlar almazlarsada olmayiz egitmen zaten tahtalar dokuluyor tabletlerin yarisi serviste bir ruya pesinde labirentte gezen bir proje egitimi kacirdik ditye egitmen olmsakda sıkıntı olmaz

yenerakman' Alıntı:
ben de gönderiyorum ama bir türlü ulaşmıyor, hata mesajı geliyor...
hocam ben saat 17:00 gibi direkt olarak mailler de verilen mail adresine gönderdim sorun olmadı..
(koordinatörlere vs gönderin diye bir şey yazmıyordu)

hakansia' Alıntı:
sehzade84' Alıntı:
Pazartesi başladı benim. İki hafta süresi var ama bugün bitirdim. 90 aldım sınavdan :)

Videoların toplam süresi 3 saat sürüyor. Etkileşimli olduğu için etkinliği tamamlamadan bir sonraki sahneye geçmiyor. Sınavda 40 soru var. Süre 40dk ama ben 20dk da bitirdim. Çok zor değil.

kesinlikle sorular lazım :D :++:

kursu aldıktan sonra siz eğitmen oldunuz size şifre gönderilecek deniyor ama şifre mifre yok...
öncesinde 720 kursiyer katılıyor... bunlardan hiçbirimizin haberi yok.
sonrasında son dakika... yarın son gün başvuru yapın...
bayağı ilginç bir durum

fatih22222' Alıntı:
hakansia' Alıntı:
sehzade84' Alıntı:

kesinlikle sorular lazım :D :++:

Hocam elimde sorular yok. Gelen resmi yazıda kopyalayıp paylaşmak yasak deniyordu. Zaten süre fazla olduğu için araştırma imkanınız oluyor merak etmeyin. Sorular kolay.

cyln' Alıntı:
kursu aldıktan sonra siz eğitmen oldunuz size şifre gönderilecek deniyor ama şifre mifre yok...
bayağı ilginç bir durum

Kullanıcı adı : TC numaranız
Şifre : F@t1h*****

***** : TC ilk 5 rakam

sehzade84' Alıntı:
cyln' Alıntı:
bayağı ilginç bir durum

hocam denedim ama olmadı. Sisteme eklenmedik mi ki.

3 yanlış yaptım ikisi şimdiye kadar öğretmenlik hayatımda hiç ilgilenmediğim konudan.Diğeri ise uygulama yapmadığım için.4-5 soruda ters köşe olacağınızı şimdiden söyleyebilirim. :+1:

biltek2007' Alıntı:
sehzade84' Alıntı:
cyln' Alıntı:
bayağı ilginç bir durum

hocam denedim ama olmadı. Sisteme eklenmedik mi ki.

Hocam büyük ihtimalle eklenmemişsinizdir.

Arkadaşlar gelen mailde bireysel başvuru olmayacağı yazılmıştı zaten. İl koordinatörleri toplu halde gönderecek isimleri. O yüzden Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursu alıp da güncelleme eğitimi almayan arkadaşlar İl Koordinatörleri ile iletişime geçsinler.

Eğitim 2 bölüm ve en kısa hali 1'er saatten 2 saat sürüyor. Sınav ise 40 soru ve 40 dk. Sanırım sorular sabit değil ve bir soru havuzu var. Oradan rastgele sorular geliyor.

Kursu aldıktan sonraki şifre meselesi de (eogrenim.meb/gov/tr'den bahsediyorsanız eğer) kullanıcı adı ve şifre ile ulaşılabilecek özel bir bilgi yokmuş. 2 gün önce mail ile sormuştum bunu eğitmenlerimize.

emrahsahan' Alıntı:
3 yanlış yaptım ikisi şimdiye kadar öğretmenlik hayatımda hiç ilgilenmediğim konudan.Diğeri ise uygulama yapmadığım için.4-5 soruda ters köşe olacağınızı şimdiden söyleyebilirim. :+1:[/qu Ters köşe olduğunuz soruları özelden atabilirmisiniz.

Arkadaş sorular şöyle böyle diyeceğinize birer örnek verin sene yaa. Evimde internet olmadıgı için yapamıyorum yapsam mal gibi bütün soruları burda söylerdim haa

biltek2007' Alıntı:
aakcakaza' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
Benim mailde geri dönmüş ama attığımız mail adresi fatih_egitim hata verilen mail adresi eozdogan@meb.gov.tr gitmedi mi şimdi mail?

bende de aynı duurm söz konusu.

hocam dilekçenin gönderileceği e-posta fatih_egitim@meb.gov.tr

Ben gönderdim gitmiş e-posta :)

Hocam bende fatih_egitim@meb.gov.tr adresine göndermiştim. eozdogan@meb.gov.tr adresibne gitmedi diye hata geldi.

aakcakaza' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
aakcakaza' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
Benim mailde geri dönmüş ama attığımız mail adresi fatih_egitim hata verilen mail adresi eozdogan@meb.gov.tr gitmedi mi şimdi mail?

bende de aynı duurm söz konusu.

hocam dilekçenin gönderileceği e-posta fatih_egitim@meb.gov.tr

Ben gönderdim gitmiş e-posta :)

Hocam bende fatih_egitim@meb.gov.tr adresine göndermiştim. eozdogan@meb.gov.tr adresibne gitmedi diye hata geldi.
Aynı hatayı aldım bende vallahi

gelen mailde il koordinatör ifadesi yoktu direk olarak mail adresine gönderilmesi yazıyordu gönderdik ama sonuç ne oldu ne olacak hata mesajları da geldi geri dönüş olmadı

Geri