‎2 TL Borç 3 Ayda 100 TL Olmuş!

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
“Yaklaşık üç ay önce ekside olan hesabımı kapattım ve sadece -2.30 TL gibi bir rakam kaldı. Bende bu arada unuttum bu hesabı sadece internet bankacılığından hesabımı kontrol etmek istedim ve hesabım -96.9tl ye düşmüş. Aradım ve müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar bu borcu ödeyeceğiniz tarihi kesin olarak bildirmezseniz hesaplarınız hakkında hiçbir bilgi vermeyeceğim dedi. Bu borcu ödemem için benden zorla gün aldı.

Anlatacağım şudur ki hesabımı sadece kapatmayı unuttuğum için şuanda 100 TL para ödeyeceğim ve yeni bir işyeri açtım. Bu banka benim hiçbir zaman çalışmayacağım hatta önünden bile geçmeyeceğim bir banka oldu yazık insanlardan bu şekilde zorla para almak yakışmadı.”

Kaynak:sikayetvar

Ekli dosyalar

• banka.jpg
    banka.jpg
    53.5 KB · Görüntüleme: 751
Geçmiş olsun arkadaşım. Eskiden banka soyguncuları vardı şimdi soyguncu bankalar var.

benimde başıma gelmişti kapattığım kredi kartımdan çok minik bir rakam kalmış ve zamanla büyümüş, telefonla arayıp söylediler çok sinir olmuştum ve tabii ödemek zorunda kalmıştım. bankalar böyle hocam ne yazık ki..

Benim merak ettiğim 0 bakiye ile hesabı bırakırsak bu gibi durumlar yaşanabilir mi?
Çalıştığımız yer kadar hesabımız var ve çoğunu kapatmadık. Eğer öyleyse yandık.

devletin gücü sadece sade vatandaşa yettiğinden bankalar istedikleri gibi vatandaşı soyuyor.

hocam ben de daha önceleri ek hesap kullandığım için biliyorum. ekside olan hesabımı kapattım demiş. demek ki daha fazla açık vardı ve tamamını kapatmadığı için 3 ay faiz yansıtmış. zaten milktarında bi önemi yok. halk bankası için söylüyorum ekside olduğunuz her ay için 40tl kesiyor ve bunu 3 aylık dönemler halinde alıyor. yani ne kadar ekside olursanız olun 3 ay sonra hesabınızdan 120tl para kesiyor. bankaların soygunculuğu işte. Allah kimseyi düşürmesin...

Devlet ne zaman vatandaşın yanında oldu ki!

Bu borçlar genellikle hesap işletim ücreti adı altında alınıyor.

Aynısı bendede oldu...sen borç unutmussun ben borcumu kapattım ama 4 lira eksi faiz borcunu bana söylemeyip mesaj bile çekmeyip 3 ayın sonunda borcumun olduğunu söylediler..ve ben borca 96 lira ödedim..artık ölsemde o bankayla iş yapmam

Geri