Şubat 2012 Maaş Bordrosu yayınlandı...

Kodla Büyü
8-1 ilköğretimdeyim. arkadaşlar geçen ay 1647 bu ay 1597 yatmış.. 50 tl düşüş var. bordroları karşılaştırdım, özel hizmet tazminatında geçen ay 534 yatmış, bu ay 484. fark buradan kaynaklanıyor ama sebebi nedir bilemiyorum.. bilen varmı acaba?

Ek ders + sınav görevi dahil bu ayki maaşla birlikte toplam 2424,53 TL. Allah bereket versin.

blackpeace123' Alıntı:
emekli sicil giriyorum kayıt yok diyor ya
ilk zaman bende girememiştim 2011 yılında tc kimlik ve emekli sandığımı yazdıktan sonra memuriyete 0 yazarak giriş yapabildim. 2012 yılı bordrolarına ise memuriyet sicile emekli sicilimi kopyalayarak girebildim. normalde memuriyet sicil boş olmalı.

7/1 evli çocuksuz 1659 sendika ödemesi yok

wake__up' Alıntı:
blackpeace123' Alıntı:
emekli sicil giriyorum kayıt yok diyor ya
ilk zaman bende girememiştim 2011 yılında tc kimlik ve emekli sandığımı yazdıktan sonra memuriyete 0 yazarak giriş yapabildim. 2012 yılı bordrolarına ise memuriyet sicile emekli sicilimi kopyalayarak girebildim. normalde memuriyet sicil boş olmalı.

7/1 evli çocuksuz 1659 sendika ödemesi yok

yok hocam kabul etmedi gene neyse yarına ne kaldı :D

çok ilginç.. geçen aya göre göre kimimizin maaşı düşmüş, kimimizin çıkmış, kimizin de aynı kalmış..
benimki aynı sayılır. sadece 2 tl artş var.

1 kuruş bile değişiklik yok, tamamen aynı

8/3
teknik öğretmen ama ilköğretimde çalışmakta
sendikasız
1651.21

benim bordum neden fazla
geçen ayda fazla yatmıştı...

Ekli dosyalar

• Bordro.jpg
    Bordro.jpg
    184.4 KB · Görüntüleme: 616
hersoy' Alıntı:
benim bordum neden fazla
geçen ayda fazla yatmıştı...

enteresan hocam hemde epey fazla :)

alt kısımda fark tazminatı diye 500 küsür liralık bir ödeme görünüyo nedir bilemiyorum bizlerde yok sanırım

Hocam siz görevlendirmemisiniz biryerlerde bu 562 görevlendirmelere yatıyor ama ona karşılık ek ders yatmıyor.
Sizin ise ekderste tavan ek ödemede hayallerdeki bordroya yaklaşmışsınız vallahi. :)

341. KD olup askerden gelen arkadaşlar ne kadar maaş aldınız? Dilekçemi 31 Ocakta verdim, 1'inde göreve başlamış gözüküyorum. 2382 TL maaş aldım. Temmuzda aldığım yarım maaş 840 TL idi.

nokta131' Alıntı:
8/2 ilköğretim,eş çalışıyor,çocuk yok,sendika var,1588 lira az mı bana mı öyle geliyor??
sizin az sanki hocam, ben 8/1 im diğer şartlarımız aynı, sendika var 1619 yattı. hatta yeni başlayan hocalarımıza ise 1624 yattı bilginiz olsun.

8-1 ilköğretim 1665 yatmış ama bilgilerim değişmemiş soyismim ve medeni durumum değişmiş olmalıydı bi problem olur mu bi yerlere başvurmak gerekiyor muydu

Geri