Şuan En uygun İnternet Hangisi ?

Kodla Büyü

sinanuzun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar TTNET kullanıcısıyım taahütüm biteli epey zaman oluyor sınırsız internete kullanılmayan zorunlu tel bağlantısı dahil 60 lira ödüyoruz acaba alternatif olarak ne düşünülebilir ?

hocam hangi kampanyaymış bu telf dahil sınırsız internet 60 tl? ben 80 tl ödüyroum sınırsıza telf dahil. bu TTnet şe...sin önde gideni zaten.her 6 ayda bir 5 tl zam yapıyorlar. 49 tl ile başladım 60 tl oldu internet. 3 ay kaldı şükür bitiyor taahhütüm..

dsmartın kampanyası var ona bakın bi. dsmart paketi ve sınırsız internet 60 tl

bugün dopingden aradılar

telefonda bir kadın sesi direk şöyle söyledi "Sn. bilmem kim sizi internetinizi bilmem kaç kuruşa kullanacağınızı ve hat parası ödemeyeceğinizi bilgilendirmek ve işlem onayınızı almak için aradım. onaylıyor musunuz ?" bir sürü hat sahibini oldu bittiye getirerek kendilerine geçiriyorlar. numaramı nereden aldınız bi daha aramayın dedim konu kapandı.

kablo net sanırım en ucuz tarife.Fiber gibi hız istemiyecekseniz sanırım tanıdığın biri kablo tv dahil sınırsız wi-fi modem bedava 27 tl aylık ödüyor.Hız düşük değil ama süperde değil inceleyin derim.Ben kullandım fena değildi
site açılış vs. download iyi idi.ama hızı inceleyin ..derim

8 Mbit e kadar net limitsiz kullanıyorum. Sabit telefonun ücreti ile birlikte aylık fatura 80 TL yi geçiyor.
Maalesef ki bulunduğum yerde kablo net ve fiber hat olmadığı için daha iyi bir alternatifim yok. Doping gibi telekomun altyapısı ile hizmet veren firmaların teklifleri de hemen hemen TTNET ile aynı, üstüne 24 ay taahhüt şartı koşuyorlar. Bir problem çıktığında muhatap bulmak zor. Sorun telekomda mı yoksa o firmanın sisteminde mi ? işin yoksa uğraş.

tcoalngsau' Alıntı:
hocam hangi kampanyaymış bu telf dahil sınırsız internet 60 tl? ben 80 tl ödüyroum sınırsıza telf dahil. bu TTnet şe...sin önde gideni zaten.her 6 ayda bir 5 tl zam yapıyorlar. 49 tl ile başladım 60 tl oldu internet. 3 ay kaldı şükür bitiyor taahhütüm..

dsmartın kampanyası var ona bakın bi. dsmart paketi ve sınırsız internet 60 tl

ben de aynı durumdayım eylulde 24 ay bitecek. telefondan kurtulacam ama telekomdan kutulacam daha cok seviniyorum. 24 ayın basında hız 6.5- 7 arasıydı sonra 6 oldu bir senedir de resmen 4 oldu. az once olctum tekrar 2.65 ama upload 0,61. rezalet ya . cok güzel suistimal ediyorlar. kullanmadıgım telefonla yapılan ucretsiz aramalar da cabası adamlar binadan hatta girmişler .hem telekomu aramışlar hem de ucretsiz sigarayı bırakma hattını bile aramışlar. buyuk ihtimalle telekom çalışanları. şikayet ettim ayrıntıda hersey yazıyor dedim. hattınıza baktık temiz diyip birbirlerini koruyorlar. 3 aysonra ya tcell ya da avea alıp interneti oradan kullancam

Reklamlarda turkcell sınıfsız limitsiz 19 lira diyor. O mesele nedir?

sinanuzun' Alıntı:
Arkadaşlar TTNET kullanıcısıyım taahütüm biteli epey zaman oluyor sınırsız internete kullanılmayan zorunlu tel bağlantısı dahil 60 lira ödüyoruz acaba alternatif olarak ne düşünülebilir ?

hocam eğer imkanınız varsa kablo net kablo tv uydunet
hd kutu kablosuz modem ayda 41.5 tl 1 megabit sınırsız kullanıyorum memnunum

evde birden fazla cihaz internete giriyorsa (ve çoğunluğu kablosuz ise) türkcell vınn wifi den iyisi yok.
59 liraya limitsiz 21Mbps. 15GB dan sonra 128Kbps ye düşüyor. telefon yok. şarj edilebiliyor. at cebine okuldan gir. yazın yazlığa git ordan gir. memlekete ziyarate git ordan gir. nerden istersen gir...

1 hafta önce sınırsız 8mbit ttnet i kapattım. 3g aldım (turkcell kamu 25 tl 5 gb).
Ttnetten aradılar 12 ay boyunca 39 tl +telefon ücreti 2 yıl taahhütlü dediler ama istemiyorum dedim. Gittim ttnet ofisine interneti kapattım. Onay için sizi arayacaklar dediler.
Dün kapatma onayı için aradılar. taahhüt vermeyin 12 ay 39 tl+telefon kullanın dediler. Bende kapatacam deyip ağzıma geleni söyledim :oops:

Ben tüm alternatifleri inceledim,
video izleyip arada dosya indirecekseniz ttnet ten iyisi yok maalesef. Şimdi turkcell 3g de sadece haber sitelerine takılıyorum video bile izleyemiyorum kota doluyor. :cry: Boşuna zaman harcamayın. Kapattıracam deyin taahhütsüz 12 ay kabul edin. Maalesef koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi diyeceksiniz.

Turksat Uydu Net 29 TL 1Mbit İnternet (Gerçek sınırsız) ve zorunlu 9 TL Kablo Tv toplam 38 TL.

GÜNCELLL

Arkadaşlar internet paketini değiştirmek istiyorum. TTnet in telefon hizmeti olmayan sınırsız tarifelerden en uygunu sizce hangisi?

ttnet kendinden tiksindirdi resmen abone oluyorsun taahhüt veriyorsun 2 ay sonra daha güzel daha uygun bir tarife çıkartıyorlar taahhüd sahibine geçiriyorlar kazığı resmen enayi yerine koyuluyorsun ama yeni abone olan aynı hizmeti yarı fiyatına alıyor.. TTNET duy sesimi senden tiksiniyorum...

http://www.aratwifi.com
hocam bizim burada böyle bir şey var dün gittim şehrin yüksek bir tepesine verici yerleştirmişler ordan dağıtım yapıyorlar ne telefon va yüksek ücret denemek istedim üye oldum hızı da fena değil ttnet ile aynı ne bilim ama hala şaşkınım bu duruma alışınca tabi ttnet+telefon =85 90lira ödemeye

Arkadaşlar 10 gün önce tanıdık bir abi yeni başlayan ttnet tarifesinden bahsetti, kendisi 12 ay tahhüt vererek abone olmuş.

Kampanya şu;
Yalın adsl imiş. aylık her şey dahil 52 tl imiş (kablosuz modem hariç fiyatı)

ben ttnete 4gb 32 tl ödüyorum. bir de ev telefonu var 23 tl. toplam 55.
kapattırmayı düşünüyorum. taahhüt cezası 96 tl olucak ama ev telefonu 1 sene daha kullanırsam daha fazla oluyo..
başka bir şeye geçicem hangisi daha iyi olur acaba..

uysalhalil33' Alıntı:
hocam bizim burada böyle bir şey var dün gittim şehrin yüksek bir tepesine verici yerleştirmişler ordan dağıtım yapıyorlar ne telefon va yüksek ücret denemek istedim üye oldum hızı da fena değil ttnet ile aynı ne bilim ama hala şaşkınım bu duruma alışınca tabi ttnet+telefon =85 90lira ödemeye

çok uygun görünüyor. 25 tl sınırsız.. memnun musunuz ??
Bir de adresinde mersin yazıyor..

zilal' Alıntı:
uysalhalil33' Alıntı:

çok uygun görünüyor. 25 tl sınırsız.. memnun musunuz ??
Bir de adresinde mersin yazıyor..
evet hocam memnunum sıkıntı yok
zaten merak ettiğimde mersin dışında böyle birşey var mı bu ne kadar yasal ve yaygın .

arakadaşlar sizin ttnetin iptal kampanyasından haberiniz yok mu , herkes buna geçti siz hala soruyosunuz,

1-) TTNet Limitsiz İnternet (9 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 39 TL

2-) TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL

3-) TTNET ÜÇLÜ PAKET (Limitsiz İnternet + TTNet Alo Konuştukça Öde + Tivibu 12 Ay Taahütlü) = 39,90 TL "31 Aralık 2012'de bitti"

4-) TTNET TAM İSABET KAMPANYASI (Limitsiz İnternet + TTNet alo Konuştukça Öde 12 Ay Taahhütlü) = 44 TL "31 Mart'a kadar uzatılmış"

telekom a gidip iptal den sıra alıyosunuz , size yukarıdaki seçenekleri sunuyorlar , 60 tl yerine 30 tl üstelik sabit hat ücreti yok.
daha fazla bilgi için.
http://forum.donanimhaber.com/m_6759138 ... tal/tm.htm

Türktelekomdan geldim biraz önce.. 71 tl ttnet faturası 18 tl de telefon faturası ödüyorum bu kazığı yiyeceğime iptal ettiririm cezamı çekerim dedim(2 yıl taahhütlü netlimitsiz paketi) kadın iptal ettirmeyin sizi 9 ay 39 tl olan kampanyamızdan yararlandıralım dedi, Şok oldum ilk başta böyle bişey var neden haberimiz yok dedim kızdım biraz sonra gönülsüz gibi davranarak iyi neyse bari ona geçelim dedim :D
Çok zoruma gidiyordu o faturayı ödemek, kurtuldum sonunda :D

ejdeharr' Alıntı:
arakadaşlar sizin ttnetin iptal kampanyasından haberiniz yok mu , herkes buna geçti siz hala soruyosunuz,

1-) TTNet Limitsiz İnternet (9 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 39 TL

2-) TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL

3-) TTNET ÜÇLÜ PAKET (Limitsiz İnternet + TTNet Alo Konuştukça Öde + Tivibu 12 Ay Taahütlü) = 39,90 TL "31 Aralık 2012'de bitti"

4-) TTNET TAM İSABET KAMPANYASI (Limitsiz İnternet + TTNet alo Konuştukça Öde 12 Ay Taahhütlü) = 44 TL "31 Mart'a kadar uzatılmış"

telekom a gidip iptal den sıra alıyosunuz , size yukarıdaki seçenekleri sunuyorlar , 60 tl yerine 30 tl üstelik sabit hat ücreti yok.
daha fazla bilgi için.
http://forum.donanimhaber.com/m_6759138 ... tal/tm.htm

bunlarda yanlışlık yok mu arkadaşlar 1,2 ve 4. tarifeye telefon faturasıda eklenmiyor mu ? yani en az 18 TL yani
++ bağlantı ücreti her ay +4 tl, bir defaya mahsus ilk ay +8 tl

1)39+18 = 56 tl ilk ay 56+4+8=68 tl diğer 9 ay 60 tl yalın internet olursa 18 tl yerine 15 tl
2)30+18 = 48 tl ilk ay 48+4+8=60 tl diğer 6 ay 52tl
3- geçtik
4) 44+18 = 62 tl ilk ay 62+4+8=74 tl diğer 12 ay 66 tl

yalın internetlerde de bu telefon faturası yerine +15 tl ödüyoruz ! Böyle değil mi ben ttnet'in sitesinden okuduklarımı yanlış anlamıyorum dimi !?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampan ... nyasi.aspx

Geri