Şu harici HDD nasıl...

Kodla Büyü
LG için birşey söyleyemiyeceğim hocam ama fiyat gayet uygun...
İhtiyacın varsa alınabilir, işini de görür bence...

Hocam bana da fiyat uygun geldi ama LG hakkında yorumları merak ediyorum... Teşekkür ederim yorumun için...

hdd ler çok pahalandı ekim ayında 750 gb 2.5" western digitali 150 tlye aldım hepsiburadadan.
Fiyat olarak uygun tasarımıda güzel görünüyor.

Yahu herşey ucuzluyor ama harici hdd fiyatları uçuyor. Tam 1 yıl önce 500 GB Seagate kargo dahil 96 liraya getirttim. Şimdi 180'den aşağı yok. LG hiç denemedim ama zaten sadece kutusu LG'dir. İçinden WD ya da Seagate çıkar.

320 GBlik var bende aynısından.2 yıldır hiç sorun yaşamadım.Ha bu arada dışında LG yazıyor ama içindeki harddisk WD benimki.

içerisinde WD harddisk var klasik usb 2.0 hızında. Diğer pahalı harddisklerle arasında hiçbir fark yok. Bazı modellerde wd blue bazılarında wd scorpion kullanılabiliyor ikisi de tatmin edecektir sizi.

bence fiyat uygun DEĞİL... 500gb için pahalı gibi geldi. 1tb 211tl ye aldım. kargo dahil...
marka olarak iyi olabilir ama 500gb diskleri başka sitelerdende araştır derim. bu şekilde reklam yapıldığı zaman genelde başka bir sitede daha ucuz oluyor...

ayrıca acil lazım değilse yaza kadar bekleyin fiyatlar düşecektir. tayvandaki selin izleri silindikçe fiyatlar gerilemeye başladı...

Geri