Şu aracı Yorumlayalım?

Kodla Büyü
1.3 dizel motor opelin demiş bazı arkadaşlar işin aslı öyle değil
çünkü opellinde motorunu fiat dan alır.,
hani hepsi = 1.3 fiat multijet motordur. ve dünyaca kendini kanıtlamıştır

wgolf' Alıntı:
araç hakkında ne düşünüyorsun hocam?

Chevrolet GM markasıdır. GM Daewoo yu satın aldıktan sonra Türkiye piyasasına birçok uygun fiyatlı modelini sürdü. Bunlardan bazıları Lacetti, Cruze ve Aveo.
Araba söz konusu olunca ne beklediğinle alakalı. Örneğin Fiat arabalardan ikisini karılaştıralım Linea ve Bravo arasında dağlar kadar fark var.

GÖrüp sürerek bir yorum yapmıyorum. Sadece kişisel öngörümdür. Chevrolet in tr piyasasına sürdüğü son araçlar kalite sorunu teşkil etmektedir. Cruze yakıt performans, lacetti ise malzeme kalitesi sorunları gibi...

Araba seçerken öncelik bütçedir tabiki ve bu bütçeden ne beklediğinizle alakalıdır.

Chevrolet ler diğer amerikan arabaları gibi çok yakarlar. Adamların petrolle dertleri olmadığı için sıkıntı yapmıyorlar ama bizim için önemli bence.... Diğer özellikleri açısından çok iyi bir araç bunu tekrarlıyorum.

seventyseven' Alıntı:
wgolf' Alıntı:
araç hakkında ne düşünüyorsun hocam?

fiyatların uçtuğu bu günlerde dizeli alınabilir ama benzinlisini almam çünkü cruze var, accent blue var, skoda fabia var
malzeme kalitesi çok iyi değildir diye düşünüyorum. size iyi gelirse alın derim çünkü güvenlik benim için önde gelir.

Hocam aracın içi gercekten muhteşem bu kadar beklemiyordum. Senelerdir vw e ford a renault a kazıklandıgımız yeter bence piyasa da satış korkusunu yenip bunlara yonelmek lazım

technolog' Alıntı:
Hocam aracın içi gercekten muhteşem bu kadar beklemiyordum. Senelerdir vw e ford a renault a kazıklandıgımız yeter bence piyasa da satış korkusunu yenip bunlara yonelmek lazım
evet hocam farklı ve şık bir tasarımı var, B sınıfı bir araç için oldukça iyi.

bazı arkadaşlar bu aracı C sınıfı ile kıyaslıyorlar,corolla,fluence,focus değil bu aracın rakibi,

rakipleri ; yaris,fiesta,symbol, citroen c3,accent gibi araçlar....

Tavsiyem önce arabayı test etmeniz.
Sonra bir araba dergisinin inceleme yazısını okumanız.
Ve insanların tavsiyelerini dinlerken de dikkatli olmanız.

Maalesef takım tutar gibi araba markası tutuluyor Türkiye'de. İnsanlar kendi arabalarından pişman oldukları noktalar olsa bile bunu söylemiyor -eğer samimi değilse- ve kendi arabasını övüyor. Hiç binmediği kullanmadığı arabaları kötülüyor.

Araba hakkında benim ufak fikrim. Sınıfındaki en çok dikkat çeken modellerin başında geliyor aveo sedan. Önden görünümü güçlü olmasına rağmen arkadan görünümü çok sıradan ve gösterişsiz.

tinyamasisurum0' Alıntı:

Maalesef takım tutar gibi araba markası tutuluyor Türkiye'de. İnsanlar kendi arabalarından pişman oldukları noktalar olsa bile bunu söylemiyor -eğer samimi değilse- ve kendi arabasını övüyor. Hiç binmediği kullanmadığı arabaları kötülüyor.

Araba hakkında benim ufak fikrim. Sınıfındaki en çok dikkat çeken modellerin başında geliyor aveo sedan. Önden görünümü güçlü olmasına rağmen arkadan görünümü çok sıradan ve gösterişsiz.

görünüm konusunda size katılıyorum.
birde yeni araç, kronik problemi olabilirmi acaba diye düşündürüyor.

wertyu6' Alıntı:
tinyamasisurum0' Alıntı:

görünüm konusunda size katılıyorum.
birde yeni araç, kronik problemi olabilirmi acaba diye düşündürüyor.

wertyu hocam ne yaptın karar verebildin mi araca?

Geri