Şu arabayı almak istiyorum, bir bakar mısınız?

Kodla Büyü
fiyatı yüksek ve motoru 1.2 olması kötü.Hatchback tutulmaz. km iyi ama ayarlanmadığını nereden bileceğiz. Ankarada sırf km ayarlama işi ile uğraşan birkaç yer var.

hocam naptın ya, clio nun tillahı olsa o parayı vermem.
1.2 motor var arabada, klimayı açtığın zaman yerinden kaldıramassın, o parayı verdikten sonra ne arabalar var...
ama yinede seçim sizin

mrb hocam öncelikle kolay gelsin araba almak bazen çok kolay bazende çok zordur. bende araba almaya çalışıyorum ama nasip. araba alırken sadece birkaç kişiye sor . eğer etrafında çok kişi varsa her kafadan bir ses çıkıyor. a modeli diyosun biri bişey diyor. b diyorsun bu seferde bir başkası başka birşey diyor. (benim başıma geldi helede benim gibi kararsızsan ). kendi kafanda ihtiyaçlarına göre bir model belirle daha sonra internetten arama yap yada servisiyle araç konusunda konuş. örneğin yakıtı, 10.000 km bakımları , yedek parçası , daha sonra satarken sorun olurmu vs... bu araştırmayı yap ki o arabaya karşı için rahat olsun. en son olarakta sahibinden.com , araba.com, arabam.com sitelerini günlük takip et uygun arabayı bulduğunda vakit kaybetmeden hamleni yap.....

bu arada bu araç bana özelliklerine göre pahalı geldi. eğer o kadar para vermeyi düşünüyorsan başka marka arçlara bak derim. ford-opel gibi...

kolay gelsin....

hocam mudur yardımcım aynısın 2008 modelını aldı 20000 km 19000 vermıstı sanırım bıraz fıyat yuksek...

2006 clio ya 19 verilir mi hocam..
ben 2007 dizel getz aldım 1.5 vgt 88 beygir..
o paraya çok daha güzel arabalar alınır..
sakın clioya o parayı vermeyin..

alma yaww. 1100 cc ye motorlşar var hocam 1200 cc arabamı alınır...

hocam bu araba yakıt için ve vergisi için alınır şehir içinde çokta güzel binilir. arkadaşlar demiş klima açılırsa araba yerinden kalkmaz sanki yapan mühendis bunu düşünememiş. araba bir kere 16V. kaldıki tıp artık çok ilerledi. adamlar 1.2 motora bilmem kaç tane beygir gücü koyuyolar.
ama fiyat çok yüksek
o paraya daha iyi arabalar alınabilir.

sedanını 17000 km de boya darbe yok 2006 model abs siz 15500 e aldı 1.4 iidi o
fiyat çok yüksek 15000 eder bu

;Yuhhh fiyata bakk hocam ona o parayı verme sen. Benden tavisiye ford fiesta 2006 dizel makyajlı bul ondan al valla. Az yakar çok kaçar. Benden var gayet memnunum...

hafif bir araba..1.2 çok farketmez şehir içinde fakat..uzun vadede elinde kalır hocam bu..19bin çok fazla bu arabaya..13-14e getz al hocam geri kalan 4-5 milyarlada sigortalarını falan yaptırırsın:)

zaqwert' Alıntı:
nedir bu memleketimdeki clio sevdası.......................
tammamen tırt..............

herkes sizin gibi zengin değil hocam
söylermisiniz hangi araba km de 10 kuruş yakıyor,
bir pejo 206, birde clio

türkiyede hiç bir araba (hele de clio) km de 10 kuruş yakmaz hocam..
haa bayır aşağı sallarsan 10 krş yakar hatta 5 krş da yakar.. ama anlık değerdir o..

10 kuruş yakan arabamı olur hocam,sen reklamlara kanma sakın.Verdikleri değerler ortalama 90 km/h hızını tutturursan gerçekleşiyor.

Hocam ben yanaşma derim ama yinede sen bilirsin. o paraya bir kaç model düşük ama daha kaliteli arabalar alabilirsin.

Geri