Şimdi bilgisayar alınır mı?

Kodla Büyü

safi6003

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Herkese iyi akşamlar. An itibari ile eskiyen ve ihtiyaçlarıma cevap veremeyen bilgisayarımda bazı değişiklikler yapmak istiyorum ancak doların şu durumunda bunu yapmak mantıklı mı kararsız kaldım. Sizce ne yapmalı. Beklemeli mi yoksa almalı mı?

Hıcam dolar artınca fiyat artar düşünce fiyat düşmez. Ayrıca doların yerinde kalacağı da tartışılır. Fiyatlama 4 buçığa kadar devam edecek gibi

hocam aslında 24 kasım cuma günü çifte fırsat var. doğru o gün öğretmenler günü ama aynı zamanda black friday (kara cuma)

ben de cumayı bekliyorum:)

N11 de 11.11 kampanyası vardı.
Ozaman kuponum olsa çok güzel fiyatlara yakalayabilirdin

Bu ara hep millete alıyorum. En son işlemcime baktım i7 ikinci nesil. baktım piyasada 8. nesiller var. Birde çizim felan uğraşınca zamanı geldi dedim ama korkuyorum cumaya kadar fiyatlar hortlamasa. Hergün fiyatmı artar.

Merhaba arkadaşlar.Şimdi bilgisayar alınır mı dedim ama aldım.;). Yalnız şöyle bir sorunum var.Bilgisayar almayalı her şey çok değişmiş çok uzun zaman olmuş ve yeni bioslara biraz uzak kalmışım. msi b350 tomahawk anakart aldım ve her açılışta bios ekranı ile gelmekte bir türlü halledemedim ne yapmam gerekir.
Not: bios ekranında hiçbir şey yapmadan çıkınca dahi normal açılıyor.

Not2: Saçma sapan anakarta ait bir program yüzünden oluyormuş.Kaldırdım düzeldi.

Son düzenleme:
Geri