Şifresiz Faz2 Windows 8 Güncel Nisan 2019 Acronis İmage İmaj

Kodla Büyü

bznesm_srkn

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
*Talep olursa acronis ekleyebilirim... win10 dan bıktım sürekli güncelleme geliyor... İnce ayarları yapılmış kendi kullandığım acronis İmajım var Nisan 2019 güncel... İmage İmaj Fatih Projesi Sistem yedek...

İndirme Linki: https://drive.google.com/open?id=1VgAzJwha83ZVKbxplBt8lbRAVTuxc_kq

Toplam Boyut: 11.67 GB

*Burda dokunmatik driver li acronis var ben kullanıyorum @ademola hocamızın yaptığı, memnunum tek flash bellek ile clonezilla gibi usb 3.0 4dk imajı yüklemişti tabi flash bellek ile de alakalı bi durum bu. acronis dokunmatik driverlı:
https://cloud.mail.ru/public/KWbT/p46bLgE81
lazım olursa diye tavsiyemdir..

* Güncellemeler kapatılmıştır. Windows 10 daki gibi, yok 1703 güncellemesi yok 1709 , 1803 , 1809 her 3 ayda bir güncelleme derdiniz olmaz.

* Google Chrome da Vysor eklentisi eklenmiştir dilerseniz telefonunuzdan görüntü aktarabilirsiniz.

* Tarayıcılar günceldir.

*USBshow yüklenmiştir, kısayol virüsüne karşı başınız çok ağrımaz.

* Shadow defender kuruludur ve pasiftir kullanacak olan olursa şifreyi özelden gönderirim.

* 360 Total security kuruludur ve pasiftir dileyen aktif edip kullanabilir ben tarama yapacağımda kullanıyorum sadece.

* Ağ ayarlarında özellikler açıktır ve Parola korumalı paylaşım kapalıdır.

* Dokunmatik Kalibre kısayolu masaüstüne oluşturulmuştur.

* İmaj alınırken ethernet kablosu takılı değildi diğer tahtalarda aktifleştirme de sorun yaşamazsınız.

* Yeşil ve siyah iki masaüstü resmi var yarım saat de bir dönecek şekilde ayarlanmıştır.

Ekli dosyalar

• Acronis bölümler.JPG
    Acronis bölümler.JPG
    145.3 KB · Görüntüleme: 309
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    200.7 KB · Görüntüleme: 311
  • Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    118.1 KB · Görüntüleme: 294
Son düzenleme:
burda dokunmatik driver li acronis var ben kullanıyorum @ademola hocamızın yaptığı, memnunum tek flash bellek ile clonezilla gibi usb 3.0 4dk imajı yüklemişti tabi flash bellek ile de alakalı bi durum bu.

acronis dokunmatik driverlı: https://cloud.mail.ru/public/KWbT/p46bLgE81 lazım olursa diye tavsiyemdir.. imaj yarın sunulur..

Son düzenleme:
Haftasonu kingstone 32 gb flash bellekler 28 tl inmişti, sonunda bi tane alıp verdiklerinizi deneme şansım oldu. Bugün 2 tahta da denedim, ortalama 7-8 dakika da imaj işlemi tamamlandı. Üzerine birde timefreze kurdum. Şimdilik kullanılmaya başlandılar bir sıkıntı çıkmadı. Emekleriniz için tekrardan çok teşekkürler.

Haftasonu kingstone 32 gb flash bellekler 28 tl inmişti, sonunda bi tane alıp verdiklerinizi deneme şansım oldu. Bugün 2 tahta da denedim, ortalama 7-8 dakika da imaj işlemi tamamlandı. Üzerine birde timefreze kurdum. Şimdilik kullanılmaya başlandılar bir sıkıntı çıkmadı. Emekleriniz için tekrardan çok teşekkürler.

hocam sistemde shadow defender vardı ancak pasifti bilginiz olsun time freezee sıkıntı çıkarmaz da çakışma olursa aklınızda bulunsun

Geri