Şifre mi o da ne?

Kodla Büyü
Yeni cihazlarda denedim win8.1 de. Cikan kullanici adlarini karsisindaki parola alanlarini bos gosteriyor. Halbuki admin sifresi koymuslar hemde 3 kullanicili.

CeM_G' Alıntı:
Yeni cihazlarda denedim win8.1 de. Cikan kullanici adlarini karsisindaki parola alanlarini bos gosteriyor. Halbuki admin sifresi koymuslar hemde 3 kullanicili.
Hangi yöntemi denediniz yeni şifreyi kendiniz belirleme çalıştınız mı?

ikisinide denedim hocam. listelenen kullanıcı adları karşısında şifre yazmıyor empty yazıyor. tıklayıp açılan penceredende yeni şifre yazdığımdada geçerli olmuyor. daha önce evdeki bilgisayarımı bu şekilde kurtarmıştım ama büyük cihazlarda ve belkide win8.1 de olmadı anlayamadım.

CeM_G' Alıntı:
ikisinide denedim hocam. listelenen kullanıcı adları karşısında şifre yazmıyor empty yazıyor. tıklayıp açılan penceredende yeni şifre yazdığımdada geçerli olmuyor. daha önce evdeki bilgisayarımı bu şekilde kurtarmıştım ama büyük cihazlarda ve belkide win8.1 de olmadı anlayamadım.
Normal bilgisayarlarda Win8.1 de iki yöntemi de test ettim hocam çalışması lazım. Win8.1 li tahtada test etme şansım yok bizde win7 var onuda gene iki yöntemle test ettim. Yeni tahtalarda ekstra güvenlik önlemi aldılarsa bilemem ama tekrar deneyin olması lazım. Bu tahtaları kullanan başka arkadaşlar varsa onlarda test etsin.

Extra hiç bir güvenlik yöntemi yok hocam, sadece yönetici şifresi ile korunmakta tahtalar. Herşeye şifre istiyor. Belki bilmediğimiz başka bir özelliğide vardır. Yakında öğreniriz nasılsa :D

Şifreleri görme veya değiştirme bazı sistemlerde işe yaramıyor.
Fakat şifreyi kaldırma (Clear password) tüm sistemlerde çalışır.

ElcomSoft Password Recovery Bundle Forensic Edition v2014 Torrent

d254f7302fc5faae3d98eecf656f2de2.png

Merhaba
bu şifre meselesi ne olacak bize şifreler nezaman verilecek ya da biz bu yöntemleri teslim alınmamış okullarada kullanabilirmiyiz?

mikailli' Alıntı:
Merhaba
bu şifre meselesi ne olacak bize şifreler nezaman verilecek ya da biz bu yöntemleri teslim alınmamış okullarada kullanabilirmiyiz?
Kullanabilirsiniz sonuç itibariyle yöntem cihaza zarar verebilecek bir yöntem değil.

Hocam ben daha basit bir yöntem kullanıyorum.O da işe yarıyor.
Burda paylaşmak doğru olur mu bilmem ama, komut istemiyle güvenli moda girip "n** us** Adm*** şifre" yazınca şifreyi değiştirmiş oluyorum.

Saygılar

Geri