Şanlıurfa 2. Dönem BTR başvuruları başlamış.

Kodla Büyü
yine kendi okulumuz dışında tercih yapmamız istenir heralde. ve kendi okulumuza görevlendirmemiz çıkmaz

buko08' Alıntı:
yine kendi okulumuz dışında tercih yapmamız istenir heralde. ve kendi okulumuza görevlendirmemiz çıkmaz

bu kesin mi hocam. kendi okulunda çalışan yok mu şimdi.

bilmiyorum var mı amaben sadece kendi okulumu yazdım diye çıkmadı görevlendirme. size çıkmış mıydı?

Hocam kendi okulunda yaparsın ama, dersin olmadığı zamanlarda ve öğleden sonra seni fatih projesi ile ilgili bir liseye veriyorlar, il eğiticileri böyle demişti toplantıda, sırf bu yüzden 1. dönem istemedim ama 2. dönem bakalım ne olacak..

Hocam sizin 4 saatiniz sabah boştur büyük ihtimalle, benim dediğim öğleden sonrası için de bizi bir liseye vereceklermiş bana öyle dendi, isterseniz başvuru yapmadan Orhan bey ile bir görüşün...

sabah orta okulda derse gir öğleden sonra bir liseye git saat 4-5 e kadar kal, bizim için çok yorucu olacak ama ben de daha karar veremedim, her ne kadar 23 saatim olsada bende diğer görevlerden ve alan dışı derslerden kurtulmak için isteyebilirim ama bakalım....

nasıl oluyor zaten 30 saat değilmi görev. sabah kendi okulunuzda öğleden sonra başka bir okulda nasıl yapıyorlar bunu. BTR yi açıklayıcı yazı da çıktı artık bunu yapmamaları lazım.

Hocam onlar böyle yorumluyor, başvuru az olduğu için ve yazıda "kendi okulunda derse girdikten sonra geri kalan zamanda btr olarak görev yapar" diye bir ifade geçtiği için dediler bana, ama dediğim gibi sizlerde bir görüşün belki fikirleri değişmiştir....

bu arada urfada hiç başvuru yapmadım yetkilinin ismi neydi acaba.

ben urfaya geçen sene şubatta geldi. bu sene dersim yeterli olduğundan BRT olmadım. o yüzden buradaki ileyişi bilmiyorum. bir araştırayım bakalım.

Merhaba arkadaşlar. sorumlu hocamız Orhan BOZBEY'dir. ilk dönem her il kendi kafasına göre yorumladı ama yeni gelen yazıda herşey gayet net. Lütfen herkes önce bu yazıyı okusun. Sonra karar versin. Yeni yazıyı indirmek ve okumak için tıklayınız.

arkadaşlar ben şu anda urfa da değilim fakat daha önce Orhan beyle çalıştım çok anlayışlı ve yardımsever bir insandır eger sıkıntınızı dile getitrirseniz o elinden gelen yardımı yapacaktır.kolay gelsin

BTR ve BTR yi açıklayıcı yazıda 30 saat ifadesi geçmediği için il mem in fikrini değiştireceğini zannetmiyorum...

ilk dönem görevlendirme alanlar nasıl çalıştılar acaba çalışma saatleri nasıldı?

bende urfadayım 25 saat dersim var, BTR nasıl öğleden sonra da oluyor ki arkadaşlar, bu şekilde çalışan var mıydı, ona göre düşünelim seçip seçmemeyi

Ben derslerimi 3 güne topladım kalan 2 gün de bir lisedeyim.Ama 25 saati toparlamak zor,Orhan BOZBEY le görüşün bir ara,arkadaşların dediği gibi düzgün insanlardır,yardımcı olurlar.

bu gün 2 defa aradım yerinde yok tu. artık sizlerde ararsanız paylaşırsınız ne dediğini.

Hocam ben ilçedeyim merkezdeki arkadaşlar il eğiticileriyle gidip bir görüşselerdi iyi olurdu biz de ona göre başvuru yapardık...Telefon açıyoruz ama ya yoğun oluyorlar yada yerinde olmuyorlar...Teşekkürler...

var mı ulaşabilen. yada Orhan bey bu forumu takip ediyorsa kendisi bir cevap yazarsa iyi olur.

Arkadaşlar yok mu bir gelişme başvurular 25 ocakta bitiyormuş, şartlar 1. dönem ile aynı mı öğrenen oldu mu...

Geri