İzlediğiniz en mükemmel film hangisi

Kodla Büyü
Akıl oyunları iyiydi. Film arşivim var yukarda yazılan filmlerin çoğuda arşivimde mevcut ancak akıl oyunlarını birkaç kez izledim.

hocam liste uzar gider
...
son zamanlarda diyorsan
Law Abiding Citizen (Adaletin Peşinde)... son zamanlarda izlediğim en güzel giriş ve gelişme bölümüne sahip. her ne kadar finali sıradan olsada izlenmeye değer
...
ama şu ana kadar diyorsan
esaretin bedeli

Bi kaç tane aklımaa geldi ama en iyisi Bence Face to Face - Yüzyüze :alkis: :++:
Nicolas Cage&John Travolta

esaretin bedeli konu olarak çok etkilermişti beni..gerçek hayattan alınan filmler süper oluyo zaten..

Sinemafanatik biri olarak buraya tek film yazamayacağım maalesef. Konu ve kurgunun sinemaya aktarilması olarak ilk 3 yazacağım :))

1. Kesinlikle ESARETİN BEDELİ
2. Ustalarla GOD FATHER
3. Hikayeyle YÜZÜKLERİN EFENDİSİ

yeşil yol, akıl oyunları,cesur yürek,eşkiya,uçurtma avcısı,ilk şovalye,kanlı elmas, er raynı kurtarmak,bir zamanlar askerdik, kırık ok,forrest gump,yeni hayat,gladyatör daha çok var seçemiyorum :D

skrn' Alıntı:
yeşil yol, akıl oyunları,cesur yürek,eşkiya,uçurtma avcısı,ilk şovalye,kanlı elmas, er raynı kurtarmak,bir zamanlar askerdik, kırık ok,forrest gump,yeni hayat,gladyatör daha çok var seçemiyorum :D
maşşallah hocam baya bir yazmışsınız
ben de dikey limit diyorum

BaRBaRYaN35' Alıntı:
hocam liste uzar gider
...
son zamanlarda diyorsan
Law Abiding Citizen (Adaletin Peşinde)... son zamanlarda izlediğim en güzel giriş ve gelişme bölümüne sahip. her ne kadar finali sıradan olsada izlenmeye değer

:+1:

En iyi olarak söylemek çok zor ben liste yapayım

The Godfather Serisi
The Shawshank Redemption
Fight Club
The Last Emperor (Basit çok fazla konuşma olmayan oscar lı bir film)
Schindler's List
Se7en
Citizen Kane (41 yapımı gerçekten iyi bir film)
Saving Private Ryan
Requiem for a Dream (Müzikleriyle bütünleşmiş gerçek bir yapıt diyebilirim)
The Matrix (Sadece I.film)
Lord Of The Rings Serisi

aslında bu kadar a zda değil de kafa karışmasın dedim ...

Geri