İzlediğiniz diziler :)

Kodla Büyü

şeyma

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İzleyipte beğendiğiniz veya tavsiye edebileceğiniz diziler var mı? Şu anda ben internetten çemberimde gül oya yı izliyorum.. Daha önce izleyememiştim, çok beğenerek izliyorum, çokta duygulanarak :))

Awake,
American Horror Story,
Being Human (USA),
Dexter,
Fringe,
Grimm,
How I Met Your Mother,
Touch,
The Mentalist,
The Killing,
The Big Bang Theory,
The Big C,
Once Upon a Time,
The Firm,
Raising Hope,
Ringer,
The Walking Dead.

Lost'u çok merakla ve beğenerek izlemiştik eşimle. son bölümünü seyrettiğimizde: Keşke sondan başa doğru seyretseymişiz dedik.
bitişi güzel değildi.

Lost'u, Prison Break i izledim ben de çok beğenerek, Csi las vegas izledim. Güney Kore dizileri vardı onlar da güzeldi.

Tabiki spartacus şiddetle tavsiye ederim 3 sezon tamamlandı yeni sezonlar çekiliyor.

Lost ve Prison Break ı izledim. Tek kelimeyle ikisi de mükemmel.
Şimdi 1 litre gözyaşı izliyorum. Sonu belli olan basit bir dizi, tavsiye etmem. Sırf başladık bitirelim diye zorla izliyorum

House
Heroes (ilk sezon iyiydi sadece)
Flash Forward
Bin bang theory
how i met your mother
Lost (yazılmış zaten)

Fringe.... :++:
Şiddetle tavsiye ederim süper..harika bi dizi..
zaten Lostun yazarları yazıyor ama sonu lost gibi olur da canım
sıkılır diye de korkmuyo değilim..

botemlk' Alıntı:
1 Erkek 1 Kadın :+1:

aynen :) birde muhteşem yüzyıl buaralar çok heyecanlı bence. Birde dexter diye bir dizi var o da çok güzel ve heyecanlı, en ilk sezondan itibaren seyretmelisiniz kızlar

Lost un son bölümüne kadar çok güzeldi son bölümü çok saçma geldi.Prison break var elimde onu izlemeye başlıycam.
Osmanlı Kıyam ı mutlaka tavsiye ediyorum.Gerçekten çok kaliteli bir yapım.Pazartesi trt de çıkıyor.

Behzatç, Leyla ile Mecnun ve 80 leri tvden kaçırmadan izliyorum, internetten Çemberimde Gül Oya. :)

Lost
Prison Break
Fringe
Rome
Tudors
Person of interest

Onun dışında Türk dizilerinden de
Çemberimde gül oya
Hatırla Sevgili
İkinci Bahar
Aşk-ı memnu
Asmalı Konak
favori dizilerimdi..birde güncel olarak Muhteşem yüzyıl ve Yalan dünya'yı takip ediyorum :wink:

ocelote' Alıntı:
Awake,
American Horror Story,
Being Human (USA),
Dexter,
Fringe,
Grimm,
How I Met Your Mother,
Touch,
The Mentalist,
The Killing,
The Big Bang Theory,
The Big C,
Once Upon a Time,
The Firm,
Raising Hope,
Ringer,
The Walking Dead.

Fringe, i hiç begenmedim bir kaç bölüm izledim zorla ...

grace anatomy, heroes, desperate housewives, the 24, prison break, lost, spartacus, how ı met your mother, my names earl ü tavsiye ediyorum ben bunalrın tum sezonlarını izledim sadece heroes biraz sıktı 3. sezondan sonra izleyemedim. özellikle desperate housewives çok guzel ...bir de mad man i izleyin.

ilk bölümleri kaliteli oluyor izleyici kitlesinini garantileyince konular değişiyor sündürdükçe sündürüyorlar, reklamlar deseniz ayrı konu sinirlendim hiç birini izlemiyorum artık

Geri