İSYAN EDİYORUM ŞU SINAVA!!-SABIRLA OKUYUN LÜTFEN!!

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
hocam daha öncede söylediğimiz gibi diğer bölümdeki arkadaşlar kendilerini bilgisayar konusunda geliştirmiş olabilir ama kim dediki geliştirsinler diye yada geliştirsin bizene ama bizim bölüme el atmasınlar ya. ;Biz başka bölümlerin işine karışıyormuyuz bende okulumdaki matematikçiden daha iyi mat bildiğime eminim ama hafta sonu oks hazırlık yetiştirme kursu vs kurslarda ben ders vereyim demiyorum.. Lütfen biraz saygılı olup kendi bölümümüzde kalalım...

sizin branşla alakalı değil derken hocam size kasıtlı değil demek istedim...
Hala anlamadınız gibi kim sizin branşınıza geçmek istiyo sonuça kıytırık bi görevlendirme...
Bu kadar sesiniz duyuracağınıza eminsenizz Okul müdürü müdür yardımcısı da sie bişe diyemez çünkü bilgisayar bilmezler sizin kadar hatta şube müdürleri ve mill eğitim müdürleride

bakanlık tasarrufta bulunmuş 6 ay için yaptığınız kavgaya bakın Allahtan size kadro falan vermiyolar yoksa birbirinizi keseceksiniz...

emines' Alıntı:
hocam daha öncede söylediğimiz gibi diğer bölümdeki arkadaşlar kendilerini bilgisayar konusunda geliştirmiş olabilir ama kim dediki geliştirsinler diye yada geliştirsin bizene ama bizim bölüme el atmasınlar ya. ;Biz başka bölümlerin işine karışıyormuyuz bende okulumdaki matematikçiden daha iyi mat bildiğime eminim ama hafta sonu oks hazırlık yetiştirme kursu vs kurslarda ben ders vereyim demiyorum.. Lütfen biraz saygılı olup kendi bölümümüzde kalalım...

sayın hocam sen varken bilgisayar dersine giren varmı veya sen dururken başkasımı formatör oldu...Öncelik sizin..diğer branşlarda da eğer matematikçi yoksa sende girersin tabiiii..

teknomann hocam;
Yazdıkların çok dokundu bana. Arkadaşlar çok yazmış sende güven sorunu var diye ama sen onları anlamamazlıkla suçlamışsın. Evet bence de güven sorununuz var sizin. Elbette dışarıdaki bi internet cafeci ya da bir bilgisayarcı bilgisayar öğretmeninden daha yetkin olsa bile bilgisayar öğretmenliğini beceremez. Zaten biz de bilgisayar öğretmenliği yapmıyoruz. Zaten sizin derdiniz de bu değil. Yani derdiniz çocukların eğitimi değil. Derdiniz doğuda tayin bekleyen ve gelemeyen bilgisayar öğretmenlerinin, haddini bilmez!!!! farklı branşlardan olan formatörler yüzünden gelememesi. Bu konuda yanlış bilgiye sahipsiniz. Formatörler bilgisayar kadrolarını doldurmuyorlar. Yani ben okulumda formatörüm ama benim okuluma bilgisayar öğretmeni pekala gelebilir. Belirttiğiniz gibi ciğer bekleyen kediler değiliz bizler.
Sizi kınıyorum ve bizden özür dilemenizi rica ediyorum.

arkadaşlar sorun formatör olmak isteyen branş veya sınıf öğretmenlerinde değil. bu hak verildiyse herkese faydalanmak isteyeceklerdir elbette. sorun bence buna izin veren sistemde. burda tartışmamızın ve tartışmayı daha fazla uzatmamızın anlamı yok. bu tartışma sitenin belli bölümlerinde defalarca tartışıldı ve görülen o ki bir sonuca ulaşılamadı. bence bilgisayar öğretmenleri olarak yapmamız gereken sesimizi bakanlığa mail atarak duyurmamız. bence bu konuda bir uzlaşmaya gidelim derim ...

malesef evet hocam ben varken okulumda bir sınıf öğretmeni formatör ve ben 21 saat dersi 2 okulda derse girerek ancak tamamlayabiliyorum.,Sorun dersmeseleside değil yine işleri de biz yapıyoz...

Eğer sınavda puan esası değilde eskilere öncelik tanınırsa işte o zaman adil olmaz. Ben sınava girip yüksek puan alayım adam eskiden formatördü çok masraf ettik biz buna kurs verdik die öncelik tanınsın. Bu adalet olmaz.

badboys' Alıntı:
bugüne kadar bu işin hep bilgisayar öğretmenlerinin hakkı olduğunu düşünmüştüm ama bu saldırganlığa bakarak yanıldığımı eğitimde heşeyin teknik bilgi olmadığını ( ki Forumun bazı yerlerinde 40 soru için eğitim öğretim formasyon sorusu bu sorular diğer öğretmenler daha şanslı diyen bilgisayarcılar vardı demekki kendileride kabul ediyolar öğretmenliğin tak skten ibaret sandıklarını) hla öğrenemediğinizi ve bu yüzden okullarda sadece bilgisayar bozulduğunda hatırlandığınzı ve iğneyi kendinize batırmanız gerektiğini eğiteke atacağınız maillerde bu anlattıklarımada yer vermeniz gerektiğini saygılarımla sunarım

ortada bir saldırganlık yok iken farklı branştaki arkadaşlar nedense (!) bunu saldırganlık olarak algıladı.herkesin fikirlerini serbestçe açıkladığı bi platformdayız..sözlerimiz her sınıf öğretmenine vs. branştakilere değildi. İHTİYAÇLARI OLMADIĞI halde durumdan faydalanmaya çalışanlaraydı..

bir de okulun can damarı olan bilgisayar öğretmenleri için "sadece bilgisayar bozulduğunda hatırlanıyorsunuz" cümlesine çok nankörce demekten başka bir şey bulamıyorum,eminimki okulunuzdaki bilgisayr öğretmeninden pek çok kez faydalanmışsınızdır..herhalde kendi düşünceniz değildir hocam,yani öyle zannediyorum..

walla hocam eline diline sağlık.sonuna kadar haklısın ve dediklerin yüzde yüz doğru.bizim ilçenin formatörü bile sınıf öğretmeni ve bize seminer veriyor.Önünde sunu okuyarak anlatıyor walla. bide havalarından da geçilmiyor.herşeyi biliyor havasındalar.ya tam bir saçmalık.insan gıcık oluyor ama naparsın işte.bende o yüzden sınawına filam da girmek istemiyorum.

Zizu_' Alıntı:
walla hocam eline diline sağlık.sonuna kadar haklısın ve dediklerin yüzde yüz doğru.bizim ilçenin formatörü bile sınıf öğretmeni ve bize seminer veriyor.Önünde sunu okuyarak anlatıyor walla. bide havalarından da geçilmiyor.herşeyi biliyor havasındalar.ya tam bir saçmalık.insan gıcık oluyor ama naparsın işte.bende o yüzden sınawına filam da girmek istemiyorum.
Üstat sınava gir daha iyi olduğunu kanıtla bence. Eğer girmessen bu tür durumlara katlanacaksın. Yapılabilcek en iyi şey sınava girmek bence.

badboys' Alıntı:
emines' Alıntı:

sayın hocam sen varken bilgisayar dersine giren varmı veya sen dururken başkasımı formatör oldu...Öncelik sizin..diğer branşlarda da eğer matematikçi yoksa sende girersin tabiiii..

ne demek öncelik bisim.peki kimin olcekti. osaman bölüm filam olmasın herkes eğitim fakultesinde okusun ve isteyen istediği branşı seçsin. bu nedemek ya.dışarda birsürü bilgisayar öğretmenliği bölümünde okuyan ve atamayı bekleyen bilg öğretmeni var.valla fazla da tartışmak istemiyorum.çünkü gıcık oluyorum boyle düşünenlere

mystreous' Alıntı:
teknomann hocam;
Yazdıkların çok dokundu bana. Arkadaşlar çok yazmış sende güven sorunu var diye ama sen onları anlamamazlıkla suçlamışsın. Evet bence de güven sorununuz var sizin. Elbette dışarıdaki bi internet cafeci ya da bir bilgisayarcı bilgisayar öğretmeninden daha yetkin olsa bile bilgisayar öğretmenliğini beceremez. Zaten biz de bilgisayar öğretmenliği yapmıyoruz. Zaten sizin derdiniz de bu değil. Yani derdiniz çocukların eğitimi değil. Derdiniz doğuda tayin bekleyen ve gelemeyen bilgisayar öğretmenlerinin, haddini bilmez!!!! farklı branşlardan olan formatörler yüzünden gelememesi. Bu konuda yanlış bilgiye sahipsiniz. Formatörler bilgisayar kadrolarını doldurmuyorlar. Yani ben okulumda formatörüm ama benim okuluma bilgisayar öğretmeni pekala gelebilir. Belirttiğiniz gibi ciğer bekleyen kediler değiliz bizler.
Sizi kınıyorum ve bizden özür dilemenizi rica ediyorum.

hocam çocuklarmın eğitimini düşünmesem,(22 saat dersim var ve sınıf öğretmenliğm var)
bunları bırakıp formatör olurdum ama çok kararsız kaldım,özellikle sınıfımı bırakmak istemediğim için başvurmadım.hatta enayimisin zaten akşam 6 ya kadar okuldasın en azından formatör ol da maaşın artsın diyenler çok oldu ama ben gönüllülük esasıyla çalışıyorum memnunum şimdilik bakalım..güven konusunda ise herkes karşısındakini kendi gibi zannedermiş tabi yorum yapmıyorum,birazda mükemmelliyetçilikle ilgili bu..

herneyse söylediklerimiz formatörlükle ilgili değildi aslında,şu sınav ile ilgili kadrodan bahsediliyor,bu kadroyu fırsat bilip kullanmak isteyenlereydi.ki tekrar söylüyorum hiç ihtiyaçları yokken..yani atanmışsın zaten işini hakkıyla yap..yalnış anlaşılmalar olmasın lütfen.. işini layıkıyla yapanlara ve bu işe ihtiyacı olanlara lafımız yok zaten..

teknomann' Alıntı:
badboys' Alıntı:
bugüne kadar bu işin hep bilgisayar öğretmenlerinin hakkı olduğunu düşünmüştüm ama bu saldırganlığa bakarak yanıldığımı eğitimde heşeyin teknik bilgi olmadığını ( ki Forumun bazı yerlerinde 40 soru için eğitim öğretim formasyon sorusu bu sorular diğer öğretmenler daha şanslı diyen bilgisayarcılar vardı demekki kendileride kabul ediyolar öğretmenliğin tak skten ibaret sandıklarını) hla öğrenemediğinizi ve bu yüzden okullarda sadece bilgisayar bozulduğunda hatırlandığınzı ve iğneyi kendinize batırmanız gerektiğini eğiteke atacağınız maillerde bu anlattıklarımada yer vermeniz gerektiğini saygılarımla sunarım

ortada bir saldırganlık yok iken farklı branştaki arkadaşlar nedense (!) bunu saldırganlık olarak algıladı.herkesin fikirlerini serbestçe açıkladığı bi platformdayız..sözlerimiz her sınıf öğretmenine vs. branştakilere değildi. İHTİYAÇLARI OLMADIĞI halde durumdan faydalanmaya çalışanlaraydı..

bir de okulun can damarı olan bilgisayar öğretmenleri için "sadece bilgisayar bozulduğunda hatırlanıyorsunuz" cümlesine çok nankörce demekten başka bir şey bulamıyorum,eminimki okulunuzdaki bilgisayr öğretmeninden pek çok kez faydalanmışsınızdır..herhalde kendi düşünceniz değildir hocam,yani öyle zannediyorum..

yahu hocam lütfen güldürme okulun can damarımı hadi yaaaa:)
Allahta seni güldürsün bu keyifle gidip yatayım hene
can damarıı :))

Kolemans' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
Üstat sınava gir daha iyi olduğunu kanıtla bence. Eğer girmessen bu tür durumlara katlanacaksın. Yapılabilcek en iyi şey sınava girmek bence.

haklısın valla. bunnara geçit vermemek lazım.işte bide sorarlar eğitim sist bi türlü düzelmio neden filan diye.yav kimse kendi işini yapmıyor ki memlekette

valla bizim okulda sınıf öğretmeni formatör ve dersede giriyor doğal olarak,( :!: ) bende iki okul arasında koşturuyorum...

Zizu_' Alıntı:

hocam yanlış bilgi vermeyin ilçe formatörü size ne zaman bilgisayar kursu verdi tamamen yanlış yönlendirme yapıyosunuz...

emines' Alıntı:
valla bizim okulda sınıf öğretmeni formatör ve dersede giriyor doğal olarak,( :!: ) bende iki okul arasında koşturuyorum...

Görevlendirme yazısında yazıyor çaık açık şimdi baktım
öncelik bilgisayar öğretmeninin diye
Millete sataşacağınıza özlük haklarınıza bakın

emines' Alıntı:

helal olsun hocam,gayet güzel somut birörnek olmuş..biz bilgisayarcılar o zaman bütün derslere girelim di mi..artık dünya bilgisarın içinde..e bizde bilgisayrın başında olduğumuza göre diğer branşlara hiç gerek yok..biz hepsini halledebiliriz zaten..ama hakedermiyiz?tabiki hayır!!olay aynen bunun gibi yani

can damarıı :))[/quote]

valla bi güldüren varsa o da sensin yav

badboys' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:

hocam yanlış bilgi vermeyin ilçe formatörü size ne zaman bilgisayar kursu verdi tamamen yanlış yönlendirme yapıyosunuz...

yav okumanda mı yok.kurs verdi demedim seminer verdi dedim.farklı şeyler bunnar.istersen annatim.ama sen çok güldünya ondandır heralde

teknomann' Alıntı:
emines' Alıntı:

helal olsun hocam,gayet güzel somut birörnek olmuş..biz bilgisayarcılar o zaman bütün derslere girelim di mi..artık dünya bilgisarın içinde..e bizde bilgisayrın başında olduğumuza göre diğer branşlara hiç gerek yok..biz hepsini halledebiliriz zaten..ama hakedermiyiz?tabiki hayır!!olay aynen bunun gibi yani

Formatörler bilgisayar derslerine girmiyor merak etmeyin..
Sadece sizin yapmak istemediğiniz, ya da yaptıktan sonra ağladığınız işleri severek yapıyorlar. Bütün işleri o.

badboys' Alıntı:
emines' Alıntı:

öncelikle özlük haklarımı sizden öğrenecek değilim :x
Ayrıca şu anda çalıştığım okula özür grubu atamalarıyla geldim ve benim kadrom geldiğinde formatörlük görevlendirmesi çoktan yapılmıştı ve başka bir okuldan gelen sınıf öğr formatör olarak görevlendirilmişti. :x :x :x :x :x

badboys' Alıntı:
teknomann' Alıntı:
badboys' Alıntı:

""yemek yediği kaba...."" başkada bir şey demiyorum şuan bilgisayar öğretmenlerinin hazırlamış olduğu bir site de bulunuyorsunuz.. :puhaha: Allah büyük ne diyelim!

bizim okulda formatör derse giriyor en az 6 saat sizde yönetmeliği okursanız :!:

Davanda haklısın.

sana katılıyorum. kendi okulumda derslere de ben giriyorum. formatör de benim.

Benim matematiğim fizik ve kimyam çok iyidir.

Ben de gideyim, matematikçinin ya da diğer branşların dersine gireyim ozaman.

Böyle saçmalık mı olur?

mystreous' Alıntı:
teknomann' Alıntı:
emines' Alıntı:

Formatörler bilgisayar derslerine girmiyor merak etmeyin..
Sadece sizin yapmak istemediğiniz, ya da yaptıktan sonra ağladığınız işleri severek yapıyorlar. Bütün işleri o.

valla biz derse girsin ya da girmesin.sorunumuz bu değil ki. herkes kendi branşını yapsın diyoruz.burda ağlayan filan da yok ayrıca.bak işte sizin gibiler geliyor ve artislik yapıyor.sinir olan durumda bu.biz gelsek de sizin branşınızla ilgili size boyle yapsak nasıl olur acaba.

teknomann' Alıntı:
badboys' Alıntı:
teknomann' Alıntı:
badboys' Alıntı:

""yemek yediği kaba...."" başkada bir şey demiyorum şuan bilgisayar öğretmenlerinin hazırlamış olduğu bir site de bulunuyorsunuz.. :puhaha: Allah büyük ne diyelim!

valla süpersin hocam :D :mrgreen:

Bilgisayar öğretmeni varken formatör derse mi girer emines hocam...O 6sati illaki bilg. dersiyle dolduracak değil ya...girsin müzik resim bir başka derse...
Bu arada meslek liseleri bilgisayar öğretmenliği için çok daha uygun bence hiç olmazsa formatör derdiniz olmaz...eğitici formator daha çok koordinatördür arkadaşlar....

badboys' Alıntı:
emines' Alıntı:

bizim yerimize siz bakarsınız zaten..çok meraklısınız ya bizim işlerimize :mrgreen:

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri