İSTENİP DE GİTMEMEK :D

Kodla Büyü

enestar

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Tamam abartmaya gerek yok: "Hocam göreve başlar mısın?" dediler ben de "yok" dedim. Hepsi bu.
Böylece kafamda duran 1 haftalık soru işaretini de silmiş oldum 8)

valla hocam her zmann kazanılan bir şeyin sizin için eskisinden daha iyi olacağı yada artı getireceği bir şey olamyabilir benimde aynı durumum var neden müd yardımcılığını bırakıpda gideyim ki.. bana artısı ne olcak birde doğu görevi yaptığım d sınıfı ilçeyi bırakıp birde doğu görevimden sayılmamasınıda düşünürsek :)

Neden görev istemediğinizi paylaşabilirseniz, sizin gibi görev istemeyen ancak aklında hala istesem mi diye düşünen arkadaşlara yardımcı olma mutluluğuna da erişeceksiniz. saygılar...

Zaten atamıyorlar :) gel görevlendirelim demişler istememişsiniz. :roll:

DEVLETTE İŞLER AKSAMAZ!! ben yoksam hasan var hasan yoksa mehmet var.. devlette kimse vazgeçilmez değildir.. üstelik 50 ile 76 puan aralığındaki kişilerin aralarında bilgi olarak uçurum olmadığını düşünüyorum.. üstelik sorular kesinlikle sınava çalışanlar için hazırlanmıştı.. ben kendi adıma söylim molex kablosunun adını sınavdan 1 gün önce öğrendim. adını bilmek başka anakartsız power supply çalıştırmayı bilmek başka...
Hiç kimse vazgeçilmez değildir!! Her zaman uygulamaları ile eleştirdiğimiz meb 'de hiç bir uygulama tesadüflerle isteyip istememelerle akasaklığa uğrayacak şekilde dizayn edilmez. Savaş çıksa bile Eğitim Öğretim Devam eder.. :sleep:

,
,
,

,
,
,

:?
...............................................................
..........................

Niye seni istesinlerki sen bu göreve talip olmak için sınava girdin madem öyle girmeseydin sanki sen olmasan ben olmasam bu işler gitmeyecek bulunmaz Hint kumaşısın

Konuyu açan arkadaşa katılıyorum bugün sabah itibariyle ben de reddettim (ilde yeni sınava girenlerde 2. sıradaydım). İşin ilginçliği ilçede kimse kabul etmedi. Yani onlar istedi ben gitmedim.Zaten Eğiticiliğin hizmetiçi kurs açmadığında okul formatörlüğüne göre avantajı yok . Okulda da ilçede de bir ton angarya iş var .
okul mu ilçe mi
okul mu ilçe mi
okul mu ilçe mi
okul mu ilçe mi
okul mu ilçe mi diye 1 haftadır sıyırmak üzereydim okul dedim :D

Biraz komik olmuşsunuz ya.
Sınava girmek "Ben Eğitici Formatör olarak görev almak istiyorum" demektir zaten:) Sonradan çeşitli sebeplerle görev almak istememiş olabilirsiniz tabi. Ama bunu "BENİ İSTEDİLER BEN REDDETTİM" noktasına getirmek, komiklikten başka birşey değil.

enginniyazi' Alıntı:
Sınava girmek "Ben Eğitici Formatör olarak görev almak istiyorum" demektir zaten:) Sonradan çeşitli sebeplerle görev almak istememiş olabilirsiniz tabi. Ama bunu "BENİ İSTEDİLER BEN REDDETTİM" noktasına getirmek, komiklikten başka birşey değil.

hocam biz miyiz komik olan yoksa:
- Denge tazminatı kesintisini getirenler mi?
- 38 puan alan eski il formatörünü merkezdeki görevde bırakıp bize ilçeyi teklif eden sistem mi?
- Hala bizim ne iş yaptığımız hakkında en ufak bir fikri olmayan idareciler mi?
- Sınav hakkında yeterli bilgilendirme yapmayan eğitim sistemi mi?
- Saygınlığını ve önemini hızla yitiren mesleğimiz mi?
- Yoksa en ufak bir sınavdan, görevden medet uman bizler mi?

Hangisi daha komik.
Yok hocam sen hala beni komik bulmaya devam ediyorsan: DURMA GÜL
ama ben bu durumda gülünmesi gereken bir olay göremiyorum

enestar' Alıntı:
enginniyazi' Alıntı:

hocam biz miyiz komik olan yoksa:
- Denge tazminatı kesintisini getirenler mi?
- 38 puan alan eski il formatörünü merkezdeki görevde bırakıp bize ilçeyi teklif eden sistem mi?
- Hala bizim ne iş yaptığımız hakkında en ufak bir fikri olmayan idareciler mi?
- Sınav hakkında yeterli bilgilendirme yapmayan eğitim sistemi mi?
- Saygınlığını ve önemini hızla yitiren mesleğimiz mi?
- Yoksa en ufak bir sınavdan, görevden medet uman bizler mi?

Hangisi daha komik.
Yok hocam sen hala beni komik bulmaya devam ediyorsan: DURMA GÜL
ama ben bu durumda gülünmesi gereken bir olay göremiyorum

Küçük Emrah gibi olmuş sevdim yazıyı :+1: :+1: :+1: :+1:

Değerli bir arkadaşım vardı "devletin kağnısı yolda kalmaz" derdi....

nedir bu sınav olayı yaa..sanki microsofta geçiceksiniz..bende kazandım ama bende istemiyorum..kendini geliştirmek isteyen zaten geliştirir.

formatör olmanın mantıgı avantajı dayanagı nedir?biri söylermi

İstenipte gitmemek değildir o
Teklif var ısrar yoktur..
Kurumlarda kimse bulunmaz hint kumaşı değildir, kimse çok hızlı yapar kimisi daha yavaş yapar, ama sonuçta o iş yapılır olay bu..........

gelene git gidene dur demeyeceksin ... devletin kapısına gelende gidende cok olur....

kusura bakma da,
zaten 50nin üstünde kontenjana giren herkes çağırıldı.
resmi yazıyı okumadın sanırım...
sana özel bi durum değil, canını sıkma :oops:
egitek 24üne kadar görevlendirmeler valilikten çıkacak, elimde olacak dediği için acele ile herkes çağırılıp,
görev istiyorum yada istemiyorum diye yazı isteniyor...

Sınav sonucunda yetersizlikleri tespit ve tescil edilmiş eski eğitici formatörlerin öncelikli olarak atanıp başarılı idealist ve genç bilişimcilerin artıklarla yetinmelerini bekleyen büyüklerimizi görünce ben de görevi reddettim. :p

burda istenipde gitmemek degilde boşuna sınava girmek beni üzdü ama şunu ögrendim.bilgisayar alanında bilgim iyi imiş.bu sevindirdi beni.üzüldügüm nokta türkiyede ögretmen olarak gezan bircok arkadaşım boşuna okumuş üzücü bence.

Bursa 2. sıra. Okulu tercih ettim.

Sınava kendi hakkımda az da olsa bilgi sahibi olmak için girdim. Ve evet bişi biliyorum hala çok çalışmak lazım...

Görevi isteyen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Umarım beklentilerinizin ötesinde olur...

Geri