İstanbul il içi/il dışı yer değiştirme

Kodla Büyü

cemilsen

Üye
Merhaba arkadaşlar.
İstanbul için il içi/il dışı yer değişikliği yapmayı düşünen var mı? Zaten son derece kısıtlı norm varken en azından birbirimizi bilgilendirerek daha sağlıklı bir tercih yapabiliriz. Ben 265 puan ile il dışından İstanbul'a gelmeyi düşünüyorum.

Hocam çok çok az yer olduğu için forumda genelde insanlar birbirlerine bilgi vermiyor ya da yanlış bilgi veriyorlar.

Bilgi paylaşımı yapanlar daha ziyade tayin işi olmayanlar oluyor.

Tayin isteyecek kişi ayrılacağı okulu belirtse en azından çapraz başvuru yapılabilirdi il içinde. Ama sizin dediğiniz de doğru. Insanlar ne olur ne olmaz diyip bilgi vermiyor. Ben de en azından il dışına muhtemel hangi okullar açılacak bunu kestirmeye çalışırdım. Neyse sağlık olsun.

Merhaba arkadaşlar.
İstanbul için il içi/il dışı yer değişikliği yapmayı düşünen var mı? Zaten son derece kısıtlı norm varken en azından birbirimizi bilgilendirerek daha sağlıklı bir tercih yapabiliriz. Ben 265 puan ile il dışından İstanbul'a gelmeyi düşünüyorum.
nereden gelmeyı dusunuyorsunuz sayın hocam ?

Arkadaşlar neden bütün okulları açmışlar önceden hatırladığım 2 aşama yapılıyordu.. bu sene değişti mi..

Merhaba arkadaşlar.
hocam puanınız yüksekmiş kaç yıllık öğretmensiniz maşallah

Arkadaşlar neden bütün okulları açmışlar önceden hatırladığım 2 aşama yapılıyordu.. bu sene değişti mi..

siz mazeret tayinleri ile karıştırdınız sanırım
il içi tayinde normu her yer görünür çünkü, dolu yerden ayrılan olursa o kişinin yerine de tayin olabilir

İstanbul'dan özür grubu tayin ile gideceğim nasipse. 25 ağustostan sonra da benim gibi gidenler yerine sırada olanlardan atama yapılıyor mu bilmiyorum, gidecek olanlar belirtse denildiği için belirtmek istedim. özelden yazabilirim okulumu.

İstanbul'dan özür grubu tayin ile gideceğim nasipse. 25 ağustostan sonra da benim gibi gidenler yerine sırada olanlardan atama yapılıyor mu bilmiyorum, gidecek olanlar belirtse denildiği için belirtmek istedim. özelden yazabilirim okulumu.
Maalesef sizin ayrılacağınız okul sadece özür grubu atamalarında muhtemel boşalacak şekilde görünecektir. Ne il içine ne de il dışına açık gösterilemez. Yetişmiyor çünkü..

Geri