İstanbul Fatih Projesi Çalıştayı (ÖNEMLİ)

Kodla Büyü
Nerden estiyse haberi okuyunca, bizimle ilgili çalışmalar hakkında birden aklıma şu türkü geldi....

Benden hepinize gelsin... Kara tren gecikiiir belki hiç gelmeeez..... http://www.youtube.com/watch?v=d40onqK6ums

4 senelik meslek hayatımın 4 senesi de umutlarla geçti... Hala çalışıyor bakanlık. Bazen kendimizin bakanlıktan daha çok çalıştığı algısına kapılıyorum. Kendi bakanlığımızı mı kursak ne yapsak...

Bakanlık bu yaz bu sorunları çözdü çözdü, yoksa BT öğretmenleri elinde patlayacak. Allah korusun bir kaç arkadaş hakketen oğlum bak git diyecek, yazık olacak...

Ben de çalıştaya katıldım, yarınkine de katılacağım. Oğuz bey bir müjde verebilirim dersler tekrardan zorunlu olacak dedi. Arkadaşlar bahsetmemişler ancak arkasına da şöyle birşey ekledi. Bu öğretmenler 30 saati tamamlayacak şekilde fatih projesinin işleyişinden sorumlu olacak şekilde etkinlik yapabilecek dedi. Ayrıntısından çok bahsetmedi.

marbled' Alıntı:
Ben de çalıştaya katıldım, yarınkine de katılacağım. Oğuz bey bir müjde verebilirim dersler tekrardan zorunlu olacak dedi. Arkadaşlar bahsetmemişler ancak arkasına da şöyle birşey ekledi. Bu öğretmenler 30 saati tamamlayacak şekilde fatih projesinin işleyişinden sorumlu olacak şekilde etkinlik yapabilecek dedi. Ayrıntısından çok bahsetmedi.
desenize formatörlüğün yeni adı fatihmatör

ismailt' Alıntı:
marbled' Alıntı:

Hocam işte bu cümle işi tam tersine çevirdi. Eğer öyleyse, ders mers yok, Formatörken 8-5 okuldayken, bu düzenleme ile yine formatör, ama 30 saat çalışacağız.

Alın size FEDAİ. Bile bile LADES buna denir.

ismailt' Alıntı:
marbled' Alıntı:

Hocam sanırım bu şekliyle ölümü gören bizler o tarz sıtmalara razı olacağız :( Gerçekten artık normum belli olsun da diyorum tamirciliğe de razıyım... :(

Düşününce zoruma gidiyor, ben beğenip Fen Bilgisi öğretmenliği yazmamıştım, alan dışı tercih yapsam iki kez sınıf öğretmeni oluyordum ama geldiğim durum kötü dokunuyor... Kendi okulumda kalamıyorum, başka okullarda norm yok, tayin istesem nereye? Ders zaten müdürün iki dudağı arasında, laboratuvarı hatır gönül ilişkileri ile ayakta tutuyoruz(sanki orası benim kalem gibi) bugün yarın dağıtıldı dağıtılacak... Bilmiyorum sanırım o tarz bir sıtmaya çoktan alıştırıldık, bana artık kötü gelmiyor... :(

Değişen bir şey yok. Hele de 4+4 te sadece ilkokula dönüştürülen okullardaki bilişimcilerin durumu tam belirsiz. ilk 4 e Bilişim dersi koymayacakları kesin.

bence teta ile bilişim birleştirilecek...içime öyle doğuyor nedense...genelde içime doğan çıkar ama hadi bakalım hayırlısı :+1:

(zaten seçmeli derslerin kategorilerine bakarsanız o 6 tanenin 6 sının da içerisinde yer alamaz bilişim...ya tamamen kalktı ya da adam gibi bir çelışma yapıldı ve zorunlu hale gelecek inşallah)

Şu Müjdeyi resmi bir makamdan YAZILI olarak GÖRÜP Okusaydık... :?:
Ne güzel olacaktı. :(

Geri