İstanbul BTR

Kodla Büyü
Norm fazlası olduğum yıllar haricinde hiç formatorluk yapmadım.
Şu anda da almıyorum görev.
Okulumda 18 saat dersim var. 4 güne yayıldı program. Nöbetçi olduğum gün hariç ilk saatlerim ve son saatlerim boş.
Ek ders listesine baktım. Müdür yardımcısı ile aramda 3 bin TL fark var.
Onların olsun. İstemez.
Bu arada tek maaş li bir çalışanım. Hamdolsun geçinip gidiyoruz.
Hiç te ek ders eksikliğini çekmiyorum.
Meslekte 17. Yılım bu arada.

Bitlis Tatvan da bilşim teknolojileri ve bilgisayar bilimi dersi boş geçen okular vardı. Bazı okullara ücretli öğretmen görevlendirildi.Geri kalan ders yükünü ilçedeki öğretmen arkadaşlarla paylaştık. Yani kendi okulumda 10 saat dersim var ayrıca kendi okulumda btr yim. Bir de 4 saat ders sosyal bilimler lisesine gidiyorum. Şube müdürü rica etti biz de kabul ettik. Hatta ilçe mem btr lerimizi onaylayıp ile göndermiyordu kabul etmeseydik. İlçeden ilçeye farklı uygulamalar oluyor. Kimi yerlerde btr görevlendirmesi yapılmıyor bile

birlik olup sendikaları da arklamıza alarak sosyal medyayi da işin içine katarak bu btr işini çözmek gerekiyor. Bir etkinlik planlayalım arkadaşlar...ama katılım çok olmalı

16 saat 21 saat olayını her ilçe bölge normuna göre falan belirlemiş olabilir. Bizim koordinatörlerimiz çok iyi insanlar. Çok mücadele ettik çok karşı çıktık diyorlar. Böyle şeyler istanbuldan tüm illere yayılır. Minareyi çalan kılıfını da ayarlar, resmi yazısı da gelir elbet.
REsmi yazısı gelemez hocam. Gelseydi 5 yıldır gelirdi.

Merhaba. İstanbul için nereden başvuru yapılıyor ve başvurular ne zaman baslayacak? Bilgisi olan var mıdır?
Hocam genelde seminerin 1. Veya 2. Haftası yazi geliyor okula. Formu doldurduktan sonra müdür imza atıp dys üzerinden gönderiyor. Geçen yıl 22 saat altında dersi olanları 2. Bir okula görevlendirme yaptılar bilginiz olsun

Hocam genelde seminerin 1. Veya 2. Haftası yazi geliyor okula. Formu doldurduktan sonra müdür imza atıp dys üzerinden gönderiyor. Geçen yıl 22 saat altında dersi olanları 2. Bir okula görevlendirme yaptılar bilginiz olsun
Hocam teşekkürler. Dys üzerinden geliyor sanırım yazi. Okul tercihi yapabiliyor muyuz?

Evet dysden geliyor. Forma istediğiniz okulu yazıyorsunuz. 2. Okulu ilce formatoru rastgele veriyor. Böyle durumda ilce formatoru ile iletişime geçip yakınınızda okul varsa değiştirme durumu oluyor. Zaten il e göndermeden önce btr grubundan son listeyi kontrol için paylaşıyorlar

Evet dysden geliyor. Forma istediğiniz okulu yazıyorsunuz. 2. Okulu ilce formatoru rastgele veriyor. Böyle durumda ilce formatoru ile iletişime geçip yakınınızda okul varsa değiştirme durumu oluyor. Zaten il e göndermeden önce btr grubundan son listeyi kontrol için paylaşıyorlar
Teşekkürler hocam. Ben grupta değilim İstanbul'a yeni geldim. Tekrar teşekkürler.

Yeni İstanbul BTR görevlendirme yazısı yayınlanmış:

Ekli dosyalar

• df33843b-c159-48c7-89a5-a4c1cead1203.jpeg
    df33843b-c159-48c7-89a5-a4c1cead1203.jpeg
    121.1 KB · Görüntüleme: 122
Geri