İstanbul BTR sonuçları ne zaman

Kodla Büyü

umutozturk51

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar istanbul btr sonuçları ne zaman belli olur konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa bizimle paylaşabilir mi

geçen hafta alelacele 5inde ilde oldu tercihler, hala ses yok yarın son gün ve ders programları yapılacak hatta yapılanlarda vardır okullarında, gelecek haftaya kaldı bence ama sıkıntı olacak bu durum yine

Geçen yıl - ikinci dönem, ( sanırım bazı ilçelerde ) Fatih projesi altyapısı bulunmayan okullarda çalışan arkadaşlara görevlendirme çıkmamıştı. Acaba bu yılda aynı uygulama devam edecek mi? Yoksa başvuran ve okulunda işler durumda BT sınıfı bulunan herkese görevlendirme çıkacak mı?

mütef' Alıntı:
Geçen yıl - ikinci dönem, ( sanırım bazı ilçelerde ) Fatih projesi altyapısı bulunmayan okullarda çalışan arkadaşlara görevlendirme çıkmamıştı. Acaba bu yılda aynı uygulama devam edecek mi? Yoksa başvuran ve okulunda işler durumda BT sınıfı bulunan herkese görevlendirme çıkacak mı?

hocam böyle düz bir mantık yok bence, işin içerisinde ayrıntılar var, misal adam başvurmuştur ama sadece kendi okulunu yazmıştır ve açık kalmışsa fatih liseleri tabiiki görevlendirme çıkmaz, ya da tercih ettiği fatih okulu doludur başka okulda istemememiştir yine çıkmaz görevlendirme, bu misalleri çogaltabiliriz. öyle bir kesinlik yok yani anlatmak istedigim, başvuru şartlarına bağlı

millet btr olup olmama durumuna göre okulunda ders seçecek ama hala bir ses yok. her yıl aynı rezillik. bu durum sadece bizim bölüme has.

Ben afyona atandım bizim atamalardan önce ayın 6sında btr başvurularını almışlar. Bizde babayı aldık.

zodiac' Alıntı:
ozkansedef' Alıntı:
umitbulut58' Alıntı:
belli oldu bugun yarın siteye koyarlar...

beni aradılar ilden başvurumla ilgili ama belli olup olmadığını bilmiyorum. Kesin bilgi midir? :)

neden aradılar hocam sizi ilden?

Bu sene il içiyle ümraniyeye geçtim. Geçen sene ataşehirdeyken gönderdiğim dilekçeyi ataşehir ilçesi sağolsun bir daha göndermiş. :D Ben de tek tercih ve başka okul istemiyorum diye tercih yapmıştım. Başka okul istermiyim diye aramışlar. Neyse ki ümraniyeden dilekçem gitmişte sorun çözüldü. Perşembe akşam aramışlardı. Demek ki ilde çalışmalar başladı diye bir sonuç çıkardım ben de :)

Bir an önce belli olun lütfen, sonra BTR olacağım dedin ders seçmedik hocam diyecekler, belli olsun da ona göre biz de okullarımızda net olabilelim... Önümüzü görelim, umarım Ümraniye'de fatih proje okulları dolar da ek liste olayına kalmayız!
Bu arada henüz BTR gelmediği için nöbet listesinde nöbetim de var, haklılar resmi olarak bir şey açıklanmadan ne diyebilirim, diğer öğretmenlere haksızlık olur! 23 haftalık hamileyim ve yarın nöbet tutacağım :(

Corc' Alıntı:
Bir an önce belli olun lütfen, sonra BTR olacağım dedin ders seçmedik hocam diyecekler, belli olsun da ona göre biz de okullarımızda net olabilelim... Önümüzü görelim, umarım Ümraniye'de fatih proje okulları dolar da ek liste olayına kalmayız!
Bu arada henüz BTR gelmediği için nöbet listesinde nöbetim de var, haklılar resmi olarak bir şey açıklanmadan ne diyebilirim, diğer öğretmenlere haksızlık olur! 23 haftalık hamileyim ve yarın nöbet tutacağım :(

Allah kolaylık versin hocam. Hepimiz aynı durumdayız. Nöbeti şimdilik kabul ettim ama sınıf almadım üzerime. BT Rehberlik çıkınca biliyorlar zaten veremeyeceklerini. Sabır sabır sabır...

Bugün İstanbul MEM ile görüştüm işlemler bitmiş onay sürecindeymiş, birkaç güne açıklanır dedi. Bir çok insan mağdur oluyor bu durumdan, çok zor bir durum olmasa gerek bu işleri ayarlamak.

harun erdem' Alıntı:
Bugün İstanbul MEM ile görüştüm işlemler bitmiş onay sürecindeymiş, birkaç güne açıklanır dedi. Bir çok insan mağdur oluyor bu durumdan, çok zor bir durum olmasa gerek bu işleri ayarlamak.
Madem öyle hayırlısı olsun hocam. Gerçi ben programı BT Rehber olacakmışım gibi hazırlatmıştım. Çarşamba Perşembe ve Cuma günleri bu haftalık boş o zaman. :)

Ben pazartesi aradım, onay sürecinde birkaç güne açıklanır demişlerdi hala ses yok. Bakanlar kurulu onaylayacak herhalde:)

Geri