İstanbul BTR red listeleri geldi

Kodla Büyü
arkadaşlar sadece red listesi geldi. bu arada ben de şişlide bir okulda bilgisayar öğretmeniyim ilçe veya ilde görevli değilim. sanırım yazı ilk bizim okula ulaşmış :)

Red yazısını okudum. 5 dakika sonra bir hoca geldi. "Hocam şunları müsait zamanda akıllı tahtalara yükler misiniz dedi". Bende onu reddettim. :)

Red listesi dışındakiler onaylandı o zaman.
Niye her şey zamanında yapılmıyor bu milli eğitimde anlamıyorum.

Ümraniye bize gelmiş... Sadece red yazısı ama onay yazısı gelmemiş... Acaba tekrar başvuru alıp sonra mı gönderecekler onaylananları ???

chatter' Alıntı:
Ümraniye bize gelmiş... Sadece red yazısı ama onay yazısı gelmemiş... Acaba tekrar başvuru alıp sonra mı gönderecekler onaylananları ???
sadece red yazısımı gelmiş hocam

red yazısının gelip görevlendirme yazısının gelmemesi çok saçma. pazartesi görevlendirmeleri açıklayıp, ek ders başlangıcını da 24 şubattan itibaren yaparlarsa hiç şaşırmayın.

Arkadaşlar ben de okulumda aktif BT sınıfı olmadığı gerekçesiyle red edilmişim. Fakat okulumda 5 senedir aktif işleyen ve hala ders işlediğim faal ve çalışan 15+1 BT sınıfım var. Okul idarem yeni lab kurulacak bahanesiyle onayım olmadan bilgisayarları demirbaştan düşürdüler.İlçe tarafından da BT sınıfı yok tarzında İl MEM yazı göndermişler. I. dönem BTR görevlendirmem vardı. Şuan da hala lab bakımı yapıyorum ve bilgisayarlarım da çoğu okula göre yeni. Bu konuda hakkımı savunmak için ne yapabilirim bilgi veren olursa sevinirim.

İnşallah bir gün Bt öğretmenlerinin gorev tanımları değişir de kendi islerimizi yaparız.
Boyle saçma sapan şeylerle uğraşmaktan kurtuluruz.
Hepinize kolay gelsin arkadaşlar...

ebrg' Alıntı:
Arkadaşlar ben de okulumda aktif BT sınıfı olmadığı gerekçesiyle red edilmişim. Fakat okulumda 5 senedir aktif işleyen ve hala ders işlediğim faal ve çalışan 15+1 BT sınıfım var. Okul idarem yeni lab kurulacak bahanesiyle onayım olmadan bilgisayarları demirbaştan düşürdüler.İlçe tarafından da BT sınıfı yok tarzında İl MEM yazı göndermişler. I. dönem BTR görevlendirmem vardı. Şuan da hala lab bakımı yapıyorum ve bilgisayarlarım da çoğu okula göre yeni. Bu konuda hakkımı savunmak için ne yapabilirim bilgi veren olursa sevinirim.

yapacak birşeyiniz yok malesef hocam, 5 yıl dolduktan sonra demirbaştan düşülebiliyor. size söyleyip düşselerdi en azından formatörlük için başka okulları tercih ederdiniz.

Üsküdar'a da gelen bi haber yok henüz :((...
Umarım 10 şubattan itibaren başlatırlar da mağdur olmayız...

confrere' Alıntı:

Sanmam hocam 24 şubattan itibaren başlatırlar bence. Çünkü red listesinde benim adım yok. Yani görevlendirmem çıktı heralde. Bende görevlendirme yazısı gelmediğinden liseye gitmedim. Şimdi bana ek ders verilse haksızlık olur, size de verilmese haksızlık olur. Bu durumun ayrımını yapamayacakları için, 24 şubattan itibaren başlatabilecekler büyük olasılık

okanformula' Alıntı:
confrere' Alıntı:

Sanmam hocam 24 şubattan itibaren başlatırlar bence. Çünkü red listesinde benim adım yok. Yani görevlendirmem çıktı heralde. Bende görevlendirme yazısı gelmediğinden liseye gitmedim. Şimdi bana ek ders verilse haksızlık olur, size de verilmese haksızlık olur. Bu durumun ayrımını yapamayacakları için, 24 şubattan itibaren başlatabilecekler büyük olasılık
bencede 24 ünde başlatırlar hocam ama 10 subatta başlatırlarsa haksızlık olmaz bence hepimiz burd tablet ve diğer özellikleri takip ettik,gerektiği zaman cumartesi günü giden arkadaşlar var burda,ben müdür olsam 10 subatta gelse yazı bize gelmemiş demem ek dersini veririm çünkü adamın suçu yok,meb yada valinin geç yapması neden bizim suçumuz oluyor anlamıyorum. :alkis: :scared:

Arkadaşlar Sancaktepe ilçesindeki fatih projesi okulları dolmadığı için red geldi. İl ikinci görevlendirmeleri 24 şubat itibari ile başlatacağını söylüyor. Fakat biz mesai saatleri içerisinde okuldaydık. İdarenin bize ek ders yazma yasal zemini var mı? Boşu boşuna gelmiş olacağız okula bize karşı haksızlık doğuyor MEB'in zamanında görevlendirme yapmaması yüzünden.

merak ettiğim bir şeyi sormak istiyorum hepimiz cumadan listeleri bekliyoruz.büyük ihtimalle yarın kurumnet üzerinden gönderilecek.ist. koordinatörüde bu sitede bir çok yetkili arkadaşta,neden listelerin son halini buraya atmazlar yada bilgi vermezler.

10 Şubattan itibaren başlatılmalı. Herkes en kötü kendi okulunda bu işlere bakmıştır. Ortaokul veya Lise farketmez. İlk dönem ki gibi bir haftamızı yemezler umarım.

Okulumda akıllı tahtalar mevcut. Öğretmenlerimiz aktif şekilde kullanıyor. 1. Dönemde btr iken hepsini formatlayıp ders içeriklerini yükledim. Bu dönem btr reddi geldi. Şimdi btr görevleri başlıklı 13 maddelik liste benim için daha önemli hale geldi. Bu maddeleri itinayla yerine getirmemek için çaba göstermek durumundayım. :)

Kendi okulumuzda görev verilememesinin(red sebebi no:4) nedeni nedir acaba, bilen var mı arkadaşlar.

Arkadaşlar kimi bilişim teknolojileri öğretmenleri kendi okullarında görevlendirilmek için ilk görelendirmeye başvurmuyor ve ikinci görevlendirmede fatih projesi olan okullar dolduktan sonra başvurup böylece kendi okullarına görevlendiriliyorlardı. Bunun önünce geçmek için görevlendirmelerin reddedileceğine dair bir duyum almıştım ben geçen dönem. Muhtemelen ikinci görevlendirme ile geçen dönem kendi okullarında görevlendirilenleri fatih projesi okullarına görevlendireceklerdir.

okulda fatih projesi için akıllı tahta kurulumu olup lab olmadığı için red yiyenlerde mi var bu saçmalık genelgede açıkca yazar fatih kurulumu yapılan okullar öncelikli diye

Bu belgelerin gönderilmesi bu kadar mı zor yani?
Zamanında görevlendirme yapılmıyorsa zamanında görevini yapan ve zamanında başvuranın suçu ne?

klebsiella' Alıntı:
Bu belgelerin gönderilmesi bu kadar mı zor yani?
Zamanında görevlendirme yapılmıyorsa zamanında görevini yapan ve başvuranın suçu ne?

Kesinlikle katılıyorum :+1:

Amaç belli; TASARRUF :alkis:

Geri