İstanbul Özür Grubu Ocak 2018

Kodla Büyü

schule_04

Site Gezgini
Arkadaşlar Merhaba.İl içi özür gurbu tayini istemeyi düşünüyorum.Aşağıdaki okullarda çalışan ya da bilgisi olan var mı?

Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Üsküdar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Şeyh Şamil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haydarpaşadan mezun bir arkadaşla tanışmıştım ve çok iyi demişti. hala da iyi diye biliyorum diğerleri konusunda bilgim yok.

Tuzla Tezer TAŞKIRAN ORTAOKULU açık gözüküyor fakat norm yok arkadaşlar. Seçmek isteyen arkadaş var ise dikkate alması yararına olur.

istanbul/ çekmeköy/çamlık ortaokulunda da aynı şekilde norm olmamasına rağmen 2 norm göstermiş ve tayine açmışlar ama malesef ders yok arkadaşlar sakın tercih etmeyin başınız ağrır okul okul dolaşırsınız:(

birisi bana bunun mantığını açıklayabilir mi :mad:
çok basit kimse işini doğru yapamıyor malesef:( okulda 32 saatb müzik dersine 1 norm 26 saat bilişim dersine 2 norm vermenin akla mantığa sığar tarafı yok çünkü:(
2 müzik öğretmeninin birine sen buradan git norm fazlasısın deyip diğer taraftan da bilişim öğretmeni gelsin seneyede ona aynını yaparız diye düşünüyorlar sanırım. ne kolay demi sürekli okul değiştirip durmak:(

Beylikdüzü Cemalettin Tınaztepe Ortaokulu da aynı şekilde 22 saat ders var ama 30 saat yazılıp 2 norm gösterilmiş

Geri