-İRONİ- :)

Kodla Büyü

pasific

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Son günlerde meslektaşlarımızın yaralanması ve saldırıya uğraması ile ilgili haber ve yorum lara gözatıyordum.Yorumlarda çoğu kişi Bakana yüklenmiş bir açıklama beklemiş.ben de meb.gov.tr yi açayım bi bakayım bakanımız bi açıklama yapmışmı diye . Siteyi meerakla açtım ve karşıma "Service Unavailable"
yazısı çıktı. istemeden biraz gülümsedim :oops:

pasific' Alıntı:
Son günlerde meslektaşlarımızın yaralanması ve saldırıya uğraması ile ilgili haber ve yorum lara gözatıyordum.Yorumlarda çoğu kişi Bakana yüklenmiş bir açıklama beklemiş.ben de meb.gov.tr yi açayım bi bakayım bakanımız bi açıklama yapmışmı diye . Siteyi meerakla açtım ve karşıma "Service Unavailable"
yazısı çıktı. istemeden biraz gülümsedim :oops:

bende de şu yazıyor

:)

Whoops! The page could not be found. Try giving it another chance below

farukdogu' Alıntı:
İRONİ =
BUZDA KAYIP DÜŞEN İNSANIN ACIYAN YERİNE BUZ KOYMASIDIR.
buzda yürüyoruz zaten hocam ayakta kaldığımızmı var, herkes acıyan yerine buz koyuyor işte
:D

Açıklama belli:
Sayın bakan 3-5 gün sonra şunu diyecek; "Öğretmenlerimiz, eğitimsiz ve cahil oldukları için öğrencilerin dilinden anlamamakta, onları şuça teşvik etmektedir. Bıçaklanan ve yaralanan tüm öğretmenlere şoruşturma açacağım, UNUTMAYIN, SAYIN VELİLER, BEN HER ZAMAN HER ŞARTTA SİZİN VE ÖĞRENCİNİZİN YANINDAYIM, KENDİNİZİ SAHİPSİZ HİSSETMEYİN!!!".

Sayın bakan 3-5 gün sonra şunu diyecek; "Öğretmenlerimiz, eğitimsiz ve cahil oldukları için öğrencilerin dilinden anlamamakta, onları şuça teşvik etmektedir.

teşhis doğru :alkis:

hasan' Alıntı:
Açıklama belli:
Sayın bakan 3-5 gün sonra şunu diyecek; "Öğretmenlerimiz, eğitimsiz ve cahil oldukları için öğrencilerin dilinden anlamamakta, onları şuça teşvik etmektedir. Bıçaklanan ve yaralanan tüm öğretmenlere şoruşturma açacağım, UNUTMAYIN, SAYIN VELİLER, BEN HER ZAMAN HER ŞARTTA SİZİN VE ÖĞRENCİNİZİN YANINDAYIM, KENDİNİZİ SAHİPSİZ HİSSETMEYİN!!!".
:++: :++:

Geri