İnternete Zam

Kodla Büyü
Bakalım gıbırnet 110 tl devam ediyor. Haziranda kaç diyecekler ama 200 tl derse de sanırım 200 altı fiyat kalmadığı için maceraya gerek yok.

Bakalım gıbırnet 110 tl devam ediyor. Haziranda kaç diyecekler ama 200 tl derse de sanırım 200 altı fiyat kalmadığı için maceraya gerek yok.
Hocam nerede ikamet ediyorunuz, GIBIR konyada bir firmaymış, ikamet edilen yer acaba önemli mi, memnun musunuz?
Bir de 120tl ücret varmış, 6 ay içinde iptal olursa doğru mu?

Hocam nerede ikamet ediyorunuz, GIBIR konyada bir firmaymış, ikamet edilen yer acaba önemli mi, memnun musunuz?
Aksaray'dayım. 6 ay içinde İptal durumunda ücret var mı bilmiyorum ama ihtiyaç duymadım ve hiç birşey de denmedi bu konu hakkında. Sözleşmelerde vs de yazıyordu hiç.

Ana sayfasında şöyle yazıyor:

“Diğer operatörlerden geçişlerde ve Fiber altyapılı yeni aboneliklerde aboneliğin 6 aydan önce sonlandırılması durumunda 120 TL aktivasyon ücreti tahakkuk eden tutar ile birlikte son faturaya yansıtılır. ADSL veya VDSL altyapılı yeni aboneliklerde aktivasyon ücreti; 6 ay 50₺ olarak faturaya yansıtılacaktır.”

Ana sayfasında şöyle yazıyor:

“Diğer operatörlerden geçişlerde ve Fiber altyapılı yeni aboneliklerde aboneliğin 6 aydan önce sonlandırılması durumunda 120 TL aktivasyon ücreti tahakkuk eden tutar ile birlikte son faturaya yansıtılır. ADSL veya VDSL altyapılı yeni aboneliklerde aktivasyon ücreti; 6 ay 50₺ olarak faturaya yansıtılacaktır.”
Dikkat etmemiştim hiç. Temmuzda geçtim belki o zaman da vardı ama bilemiyorum. Dediğim gibi çok şükür ihtiyacım olmadı.

Bende ağustos 2022 de Türknet zam yapınca o tarihten bu tarafa millenicom 35mbps müşterisiydim ama yılbaşında 110 TL olan fatura 159.90 TL oldu. Hadi ona tamam dedim. Mayıs ayında Nisan ayı faturası geldi bir baktım 239.90 TL. Öncesinde hiçbir şekilde fiyat artışı olacağı yönünden bilgilendirmede yapılmadı. Bende gıbırnet'e geçtim. Yaklaşık 2 hafta oluyor geçeli şuana kadar her hangi bir sorunla karşılaşmadım memnunum. Onlarda zam yapacaktır illa ki yakın zamanda ne kadar olur bilmiyorum. Ama şuan için 35mbps hız 100 TL.

Bende ağustos 2022 de Türknet zam yapınca o tarihten bu tarafa millenicom 35mbps müşterisiydim ama yılbaşında 110 TL olan fatura 159.90 TL oldu. Hadi ona tamam dedim. Mayıs ayında Nisan ayı faturası geldi bir baktım 239.90 TL. Öncesinde hiçbir şekilde fiyat artışı olacağı yönünden bilgilendirmede yapılmadı. Bende gıbırnet'e geçtim. Yaklaşık 2 hafta oluyor geçeli şuana kadar her hangi bir sorunla karşılaşmadım memnunum. Onlarda zam yapacaktır illa ki yakın zamanda ne kadar olur bilmiyorum. Ama şuan için 35mbps hız 100 TL.
Hocam GIBIR'dan memnun musunuz? Kopma falan oluyor mu? Hangi ilde kullanıyorsunuz GIBIR'ı?

modem veriyorlar mı? hız 35mbp'e kadar 100 mbps'e kadar diyor ama bu 'kadar' ifadesi her şeye açık 1 mbpsde bu ifadeye dahil oluyor :)

Bugün de Superonline aradı 139 TL fatura yı kampanyalı 290tl ye çevirecek mis keserim dedim kapattım

modem veriyorlar mı? hız 35mbp'e kadar 100 mbps'e kadar diyor ama bu 'kadar' ifadesi her şeye açık 1 mbpsde bu ifadeye dahil oluyor :)
'e kadarlı tarifeler hattınızın ne kadar çekebildiği ile alakalı hocam. Operatör tarafından kaynaklı kaç hız kullandığınızın bir farkı olmuyor diye biliyorum zaten.

şubat 2023 den bu tarafa gıbır net kullanıyorum. VDSL2 telekom alt yapısını kullanıyorlar. turknetten geçtim çok memnunum. hiç bir sorun yaşamadım.

1685772826755.png

Son düzenleme:
ŞOK net'e mecbur bırakanlar, sizlere sesleniyorum. 168 TL ile aldığım internet'in adını söylemekten utanıyorum.
Ucuzlukçu interneti. bu arada evde veya da iş amaçlı ihtiyacım olmaz ise az biraz gecikmeli ödüyorum. 40 günlük kontör gibi. öde sonraki 30 gün kullan...
aylık 168 bile fazla geliyor.

Modem vermiyor gıbırnet ama satışları vardı. Eski modeminiz varsa kullanmaya devam ediyorsunuz. Yoksa bir modem alıyorsunuz.

100 mbps'ye kadar kullanıyorum. 40 civarında hızım oluyor. Hattım 50 mbps destekliyor zaten.

Şuan piyasanın en ucuzu gibirnet bende yeni geçtim. Bakalım memnun kalacak mıyız. Sonuçta türktelekom altyapısı kullanıyor fark çok olmaması lazım diye düşünüyorum. Fiyatı 100 mbps 110tl

Şuan piyasanın en ucuzu gibirnet bende yeni geçtim. Bakalım memnun kalacak mıyız. Sonuçta türktelekom altyapısı kullanıyor fark çok olmaması lazım diye düşünüyorum. Fiyatı 100 mbps 110tl
Hocam UPLOAD ne kadar alıyorsunuz? Ben millenicomda 15 alıyordum, GIBIR'a geçince şimdi 6-7 civarına düştü.

Anı anı tutmuyor. Bazen çok iyi bazen çok kötü. Ama ben İPTV kullanıyorum akşamları biraz takılmalar oluyor. Tabi evde 4 tane telefon 1 tane bilgisayar 1 tane iptv olduğunu düşünürsek çok sıkıntı çıkartmıyor

Geri