İnternet cafe denetimi

Kodla Büyü

Ares_67

Site Gezgini
Arkadaşlar kaymakamlık oluru ile internet cafe denetimi vermişler. İtiraz edecektim sonra kimi kime şikayet edeceksin dedim kendime. Görev alan varsa neler yapıyoruz paylaşabilir mi acaba

kameralar çalışıyor ve kayıt tutuyor mu, bilgisayarlarda yasaklı sitelere girişi engelleyen vpn programı vs. var mı, bunların kontrolü sizde hocam

Mevcutta giderek azalıyor zaten internet kafeler. Yılda 1 ya da 2 kez rutin genel kontrol yapıyorsunuz. Arada şikayet vb. olursa o zaman o kafe için gidiliyor. Kaymakamlıktan 1 personel 1 polis ya da ilçe dışı ise jandarma maliyeden en az 1 kişi komisyon kuruluyor. Birlikte gidiyorsunuz denetimlere. Sabit IP adresini kontrol edin. log kayıtları tutuluyor mu filtre programı var mı bir de kamera kaydı var mı. Kontrol edin kaymakamlıkta 1 formu var onlar orada yazılı işaretleyip imzalıyor her üye.

Polis, zabıta, kaymakamlıktan bir memur... Polis veya zabıta arabası ile dolaşırsınız.
Ellerinde çizelgede
Sabit ip adresi var mı? Varsa yazınız..
Log kaydı varmı? Tüm bilgisayarların 15 günlük log kaydı olacak,
Btk onaylı filtre yazılımı var mı? Bir bilgisayara geçip hoş olmayan sitelere yönelik arama yapıp filtrelerin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz..
Birde 15 günlük kamera kaydı.... diğerlerine zabıta ve polis bakıyor. Ruhsat vs sizi ilgilendirmiyor...
Kendinizi çok germeyin ..

kaymakamlık görevlilerine yevmiye verilirken bize vermiyorlar bedavaya iş yaptırmanın yasal versiyonu yaz kaymakamlık oluru olsun bitsin btr olmadığım halde geçen sene benimde vardı görevlendirme birde ders saatleri dışında yani kendi zamanınızdan ayırıp gidiyorsunuz sanki emniyette teknik personel yok bu işlerden anlayan öğretmenin ne işi var internet kafe denetiminde ya saçma sapan bir görev.

bu ne saçmalık yahu. bırakın öğretmenleri eğitim öğretim yapsın. bunun için fakulte okudular....

bu ne saçmalık yahu. bırakın öğretmenleri eğitim öğretim yapsın. bunun için fakulte okudular....
Aynen hocam. Bana boş gününde gidip gelelim diyor eleman 😠 dedim hergün dersim var. O zaman ilçeye yazı yazalım izin için diyor . @fbates hocam zorunlu gönüllük bizim ki. Nerde angarya varsa kilitle öğretmene.

Arkadaşlar bu internet cafe denetiminin olduğu gün görevli izinli yazısı gönderilmesi gerekmiyor mu. Yarın gideceğim ama dersim var sınıfı nasıl bırakacağım 😳

Geri