İntel Kursların en büyük FAYDASI

Kodla Büyü

sayarbilgi

Site Gezgini
:idea: :D 20 nin uzerinde intel kursunu verdim gördüğüm en büyük fayda 60 üzerine gelmiş ve bir türlü emekli olmayan öğretmenlerin intel kursunu görünce emekli olması ve emekli zamanlarının geldiğinin anlaması olması... :lol:

hocam siz kursları vermeye devam edin. şöle 3D Max falan da gösterin .. :lol:

Web İGP arkasından geldi...

:lol: Şimdi de Wb içerik Geliştirme Programı vermeye başladık.Bence emekliliği bile beklemeden kaçacaklar ve kaçıyorlar...

Arkadaşlar yanlış düşünüyorsunuz. Çok mükemmel öğretmenliği olupta bilgisayarı kullanamayan çok arkadaşımız var. 4 işlemi bilmeyen veya tarihi türkçeyi bilmeyen çok bilgisayarcı arkadaşımız da var. Lütfen incitmeyelim bir birimizi.

bulentyildirim'a katılıyorum.çok doğru. genelleme yapmayalım. hatta 60 ında olup bilgisayarı bilgisayar öğretmeninden daha iyi ve daha olumlu kullanan öğretmenlerde gördüm. ancak" sayarbilgi" arkadaşımında belirttiği türlerde yok değil. yinede kimseyi incitmemeye dikkat edelim.

ben bilgisayar öğretmeniyim(yeni adıyla bilişim teknolojileri) intel gibi bana göre saçma sapan bi kursu bana bile resen aldırdılar.. belki diğer branşlara verilir belki içerik olarak onlara yarar ama bana ne diye verdiler hala anlamadımmm.

ardından ben de photoshop kursuna başvurdum onada onlar almadılar işte böle bi şey...

yazarlık yazılımı defalarca istedim hem resmi hem gayri resmi web içerik geliştirmede bize gelmeden ben ayrılacam bu ilden.....

20 nin uzerinde intel kursunu verdim gördüğüm en büyük fayda 60 üzerine gelmiş ve bir türlü emekli olmayan öğretmenlerin intel kursunu görünce emekli olması ve emekli zamanlarının geldiğinin anlaması olması...

Hocam çok güzel yorumlamış...

denizci' Alıntı:
ardından ben de photoshop kursuna başvurdum onada onlar almadılar işte böle bi şey...

yazarlık yazılımı defalarca istedim hem resmi hem gayri resmi web içerik geliştirmede bize gelmeden ben ayrılacam bu ilden.....

arkadaşım esk mihalıççıkda köyde ona yazarlılık yazılımı göndermişler :)

Arkadaşlar intel kursunda bir ünite planı hazırlanması isteniyor fakat örnek olarak verdikleri planlar bizim alanımızla ilgili değil elinizde bilgisayar alanı ile ilgili plan varmı yayınlayabilirmisiniz.

ben örnek olarak istemiştim tabiki kurs boyunca hazırlanacak bunu biliyorum ve başka bir yerden buldum hocam yayınlamışlar arkadaşlarımız yayınlanmaması için hiçbir sebep yok çünkü

Geri