İnstagram üzerinden çekiliş yapmak nasıl oluyor?

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
Değerli hocalarım bir şirket sahibi büyüğümüz instagram üzerinden çekiliş yaparak burs vermek istiyor.(Zaten ihtiyaç sahiplerine burs veriyor konuyu farklı noktalara çekmeyelim mümkünse)Bazı sitelerde o şekilde çekiliş yapıyor örneğin trendyol vb gibi siteler gönderi altına arkadaşını etiketleyerek yaptıkları çekilişi daha sonra canlı yayınlayarak kazananı paylaşıyor.Şimdi bir gönderi altına 750000 yorum gelmiş bu adamlar bunu tek tek okumadıklarına göre bu işi nasıl yapıyorlar.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı?

Bildiğim kadarıyla hocam çekiliş yapan siteler var. Kullanıcı isimlerini oraya yazıyorsunuz. Oradan kaç kişi kazanacak, yedek kazanan sayısını belirliyorsunuz. Geri kalanını site otomatik olarak yapıyor hocam. Örnek olarak Google da wmaraci çekiliş diye aratırsanız sayfası çıkıyor hocam.

Bildiğim kadarıyla hocam çekiliş yapan siteler var. Kullanıcı isimlerini oraya yazıyorsunuz. Oradan kaç kişi kazanacak, yedek kazanan sayısını belirliyorsunuz. Geri kalanını site otomatik olarak yapıyor hocam. Örnek olarak Google da wmaraci çekiliş diye aratırsanız sayfası çıkıyor hocam.
Hocam bu var bunu biliyorum da ben kullanıcı adını tektek kendim mi yazacağım . Diyelim ki 5000 yorum var 5000 kişiyi tek tek mi yorumlara bakıp alacağım

Geri