İlsis' de Kurs Çıktımı: Bilişim Tekn. Temelleri Eğitimi ve CCNA Dıscovery 1 Kursu

Kodla Büyü
panik yapma hocam :)
ilsisten hizmetiçi modülüne girersen
kurs varsa faaliyet başvuruda görünecektir.

2008000133 Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve CCNA Discovery 1 Kursu Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü / ANKARA 09/06/2008 20/06/2008 Kurs 30/04/2008

arkadaşlar ilsiste bilgi

2008000133 Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve CCNA Discovery 1 Kursu Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü / ANKARA 09/06/2008 20/06/2008 Kurs 30/04/2008

hizmetiçi eğitim dairesinde

http://hedb.meb.gov.tr/faaliyet/faaliyet.asp?Page=7

20080133 “NETACAD Bilişim Teknolojisi Kursu (CCNA1, CCNA2 ve TT) 02-06-2008 Eğitim Teknolojileri Genel ERZURUM Tarih ve Yer Değişikliği Yapıldı

değişiklikleri kontrol ediniz

discovery 1 ve discovery 2

Arkadaşlar öyle sanıyorum ki bu kurs CCNA 'nın tamamını kapsamıyor, zira CCNA kursu tamamı göz önüne alındığında oldukça kapsamlı. Discovery 1 ev ve küçük iş yerleri için ağ yapısının temelleri. Bunun ardından Discovery 2 geliyor orta büyük işyerleri için ağ yapıları. Bu şekilde devam ederek bir dizi eğitim tamamlandıktan sonra CCNA alınabiliyor. Nette yaptığım ufak araştırmada ciscoturkiye isimli bir forumda bazı dokümanlara ulaştım. ön bilgi sağlaması açısından faydalı olabilir. Hayırlısı, bakalım nasıl olacak.

(imlâ düzeltmesi)

volkan hocam merhabalar,
cenap hocamla görüştünüz umarım.
dökümanları veya linkleri burada paylaşabilirmiyiz.

umit hocam ben google da aramak icin anahtar kelime verdim. burada dogrudan paylasamam zira telif acisindan problem olabilecegi kanaatindeyim kurslarin adini yazinca sonuc olarak geliyor zaten. gerisi birkac tiklama sadece. hocamla görüştük sayende. teşekkürler. kib.

rasgele deyil

71 ve 100. sorular ccna sorularıydı.Bu soruların en az yarısını yapanları CCNA kursuna alıyorlar.Rasgele alınmıyor.

CCNA

Ben CCNA yı bitirdim.2000 ytl para verdim zamanında.2003 te v1- v2 vardı.Ev veya ofis gibi sonrada orta ölçekli ağ gibi tanımlama olmaz.
Burada Ağ standartları,kablolama,Alt yapı hazırlığı.Protokoller öğretiliyor.OSİ modeli vs.
CCNA2 Router konfigürasyonu
CCNA3 catalys swichler ve konfigürasyonu
CCNA4 temel konf problemleri uygulamalı konfigürasyonlar yaptırılıyor.

kursa seçilen arkadaşlar 71-100 arası kaç soru yapmışlar acaba, yazbilirler mi? Sanırım sıranın bize gelmesine ne kadar olduğunu anlamamız açısından faydalı olur.

bukadar emek çaba masraf 6 aylık görevlendirme ve sonu belirsiz iş için..verin kadroyu millet önünü görsün ..

maillerle liste gelimiş fakat 9 grupluk listedeki yüzyüze başlama ile ilsisteki farklı tarihlerde. birde online var bunu nerden ve nasıl yapacağız bilgisi olan varmı bazı illerin kursu bugun itibari ile başlamış o arkadaşlardan varsa bilgi lütfen

Geri