İlsis' de Kurs Çıktımı: Bilişim Tekn. Temelleri Eğitimi ve CCNA Dıscovery 1 Kursu

Kodla Büyü

SoftGe

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar ilsis de hizmetiçi eğitim modülünde
başvuru/ faaliyet başvuru bölümünde
Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve CCNA Dıscovery 1 Kursu
başlama tarihi 16.6.2008 görünüyor
resen alındığım bilgisi düşmüş ancak ,
http://hedb.meb.gov.tr/faaliyet/faaliyet.asp?Page=7
adresinde başlama tarihi farklı,
aynı kursa katılacak olan arkadaşlar varmı

celikumit hocam benden erken davranmışsın konuyu ben açacaktım.. :)

ilsiste: 2008000836 "Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve CCNA Discovery 1 Kursu"
Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü / ANKARA
30/06/2008 11/07/2008 Kurs Resen Alındı

yazıyor.

Yani kısmetse 30 Haziranda Eğitek te 836 numaralı kurstayım...

Fikir vermesi bakımından:

14-04-2008 tarihinde başlayan 20080822 nolu "Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve CCNA Discovery 1 Kursu" faaliyet programı : http://hedb.meb.gov.tr/faaliyet/liste/2008822p.htm

Son madde:
ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME:
"Bilişim Teknolojilerinin Temelleri (BTT)" ve "Bilgisayar Ağlarının Temelleri (CCNA Discovery 1)" programları kapsamında düzenlenecek olan eğitimler sonunda her iki alan için de uluslararası standartlarda sınavlar yapılacaktır. Sınav sonuçları 100 puan üzerinden değerlendirilecek bu puan kursiyerlerin başarı puanı olacaktır. Kurs başarı puanı 45 ve üzeri olan başarılı sayılacaktır. Başarılı olanlara Hizmetiçi Dairesi Başkanlığınca kurs belgesi (Sertifika), başarısız olanlara istemeleri halinde Hizmetiçi Eğitim Dairesi başkanlığınca başarısız olmuştur yazısı verilecektir. Ancak NetAcad sistemi içerisinde yetkili eğitmen olabilmek için, dünya çapında standartlaşmış bir yapı içerisindeki bu sınavdan 80 ve üzeri puan alınması gerekmektedir. Aksi takdirde hizmetiçi eğitim faaliyeti tamamlanmış fakat uluslar arası geçerliliği olan eğitmenlik yetkisine hak kazanılamamış olacaktır.

alim hocam 2008000836 nolu kurs yoktu,
o koda karşılk gelen kursların faaliyet kodu
20080131
20080133
20080135
isimler aynı değil gibi ama senin kodunu yazdığın faaliyeti bulamadım birde bunların ilsisteki başlama tarihiyle listedeki tarihler farklı

2008000035
Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve CCNA Dıscovery 1 Kursu
ANKARA
26/05/2008 ----> 06/06/2008

celikumit' Alıntı:
20080131
20080133
20080135
isimler aynı değil gibi ama senin kodunu yazdığın faaliyeti bulamadım birde bunların ilsisteki başlama tarihiyle listedeki tarihler farklı

836 no lu kursu bend e bulamadım... Sizlerin kurs numaraları kaç?

Net bilgi değil ama bu kursa tüm eğiticiler alınacakmış.

alim' Alıntı:
celikumit' Alıntı:
20080131
20080133
20080135

836 no lu kursu bend e bulamadım... Sizlerin kurs numaraları kaç?

ilsisten merkezi kurslar haziran ayı diye arat listenin en altında görürsün 836 nolu kursu...

Arkadaşlar ben ilsistede hizmetiçinin sitesindede bu faaliyetlerin bir listesini bulamadım. Siz bu faaliyete resen çağrıldığınızı nerden öğrendiniz?

2008000035 Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve CCNA Dıscovery 1 Kursu Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü / ANKARA 26/05/2008 06/06/2008 Kurs 30/04/2008 Resen Alındı

aykut hocam ilsis de hizmet içi modülüne girip
faaliyet başvuruya tıklarsan orada görünür
mersin de aldığın kursla beraber

Evet ya amma karışık bir kurum hocalar banada ne haber verne var ne de bişi ne olacak bu eğitim anlayamadım gitti

70-100. sorular sisco dandı.en çok yapanlara öncelik verdiler..zamanla bütün eğiticiler sisco dan geçicek.

sanırım öyle intel kursundada eğitimi fazla yapanlardan seçtiklerini söylediler ama belli olmuyor. ama en azından bilgisayarla ilgili bir eğitim

eğitici formatör değilim ama gerçekten ccna sertifikası çok geçerli ve bilgisayar ağları konusunda teme,l istanbulda bir çok özel kurs yüksek fiyata veriyor bu kursu ,normalde bu sınav ingilizce ,peki ingilizce bilmeyen eğiticiler ne yapıcak ,ayrıca sadece ccna la bitmiyo ccnp de olmak gerekiyor ki o çok daha zor sınav ve süre ister

Geri