İlkokul öğrencilerine robotik kodlama malzemeleri tavsiye

Kodla Büyü
Öğretmenim ben sınıf öğretmeniyim. Logo setlerinden ardununo setlerine hatta bibotlardan mbot alar kadar herşeyi denedik. Bu sene yapmasak bile en mantıklı mbot olacak diye düşünüyorum.
4 l
grup oluşturup her gurba mbot veriyorduk. Eğer düşünürseniz özelden yazın bilgilendrime atayım. Hatta 4-5 yıl önce ders kitabı mayetind ebir kitap bastırmıştım. Size pdf sini atarım.

ondan da aldık matatb 2 olması gerek mizik eklentisiyle bilikte. Verdiğimiz fiyata deymedi 1 yıl sonra hareket eden robotunu pili öldü. dayanmadı anlayacağınız.

Twin bilim setini inceleyebilirsiniz. Micro:bit olabilir. İşin elektronik kısmını ortadan kaldıran ürünlere bakmalısınız.

Microbit v2.2 ile osoyoo.com steam set aldık. İlkokul 3 ve 4 ler çok rahat kodlama yaptılar. Akıllı çöp kovasından, ışığa duyarlı gece lambasına kadar basit çalışmaları çok kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Microbit blok kodlama ve osoyoo kolay fiş steam seri tavsiye ederim.

Öğretmenim ben sınıf öğretmeniyim. Logo setlerinden ardununo setlerine hatta bibotlardan mbot alar kadar herşeyi denedik. Bu sene yapmasak bile en mantıklı mbot olacak diye düşünüyorum.
4 l
grup oluşturup her gurba mbot veriyorduk. Eğer düşünürseniz özelden yazın bilgilendrime atayım. Hatta 4-5 yıl önce ders kitabı mayetind ebir kitap bastırmıştım. Size pdf sini atarım.
Hocam bana atarmisn e.kitabi rica etsem

4 sene ilkokul grubu ile çalıştım devlet okulunda . elimde matatalab, lego we do 2.0 mbot .arduino , twin bilim seti ve edison robot mevcut. en işlevsel en hakkını hangisi verdi derseniz lego we do derim. mbot ve arduino ağır geliyor. twin bilim iş göüyor ama onun yerine microbit alsam çok daha güzel olurmuş dedim. edison olsa da olur olmasa da . para varsa kesinlikle lego we do 2.0 açık ara önde. ardından microbit derdim

Geri