İlave Eğitim Öğretim tazminatı nedir? bilen varsa aydınlatsı

Kodla Büyü

bilogrt38

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Teknik öğretmen olarak çalışan öğretmen arkadaşlarım bu konuda bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi? Memurlar. nette aşağıdaki haber var:

http://www.memurlar.net/haber/329506/

burada ilave eğitim öğretim tazminatından bahsediliyo. bu nedir? özel hizmet tazminatı mı? lütfen bilen varsa aydınlatsın...

Birde özel hizmet tazminatı olsa davaya gerek olmadan ödenirdi!!!

hocam onun adı teknik öğretmen tazminatı diye geçiyor. siz zaten alıyorsunuz. öyle ilave bişey yok. katsayı farklılaşıyor o kadar..

BaRBaRYaN' Alıntı:
hocam onun adı teknik öğretmen tazminatı diye geçiyor. siz zaten alıyorsunuz. öyle ilave bişey yok. katsayı farklılaşıyor o kadar..

hocam biliyorum o teknik öğretmen farkını özel hizmet tazminatında alıyoruz. Benim bunda anlamadığım dava açmadan ödememişler. Teknik öğretmen tazminatı için dava açmaya gerek yokki!

Benim anladığım kadarıyla. Meslek lisesinde çalışan Böte li bu tazminatı almak için dava açmış doğrumdur?

meslek lisesinde görev yapan teknik öğretmenler zaten bunu alıyor hocam. o arkadaş ticaret meslekte işi bilmeyen idareciler yüzünden alamamış anladığım kadarıyla ve dava açıp almak zorunda kalmış.

bilogrt38' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:

hocam biliyorum o teknik öğretmen farkını özel hizmet tazminatında alıyoruz. Benim bunda anlamadığım dava açmadan ödememişler. Teknik öğretmen tazminatı için dava açmaya gerek yokki!

idareciniz bilgisiz kara cahil ise, kanunu bilmiyorsa ödemez.. dava açmış almış işte.. hepimizin aldığı özel hizmet tazminatı..

Geri