İl içi tayin zamanı

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar bu sene il içi tayinler ne zaman açılacak bilgisi olan varmı acaba?

bu sene 4+4+4 ten dolayı normlar belli olmadığı için hem il dışı hem il içi tayinler 1 yıl ertelenecek diye bir söylenti var

mayıs ayı içinde olması gerekiyor ama 4+4+4 den dolayı il içi agustos ildışı ve özür eylülde yapılacak diye duydum

arakadaşlar ben ağustosta il dışı eş özründen tayinle geldim ama benim bulunduğum ilçe farklı eşimin çalıştığı ilçe farklı bu nedenle ilçi eş özründen tayin isteyebilir miyim acaba daha gelelim 1 yıl olmadı şu an ki okula

akasya2727' Alıntı:
arakadaşlar ben ağustosta il dışı eş özründen tayinle geldim ama benim bulunduğum ilçe farklı eşimin çalıştığı ilçe farklı bu nedenle ilçi eş özründen tayin isteyebilir miyim acaba daha gelelim 1 yıl olmadı şu an ki okula

özür grubudan dolayı tekrar ağustos ayında isteyebilirisniz

cesur yürekli' Alıntı:
akasya2727' Alıntı:

özür grubudan dolayı tekrar ağustos ayında isteyebilirisniz

tşk hocam...

ne biçim bi iş ya kimse ne olacağını bilmiyor sınıfçısı korkuyor ne olacak diye biz bilmiyoruz diğerleri okul mu değiştirecek adam akıllı açıklama yapan yok hep duyumlar üzerine hareket ediyoruz hoş açıklamayı kim yapsın bakan bey biliyormu içeriğini ki 4+4+4 ün

15 mayısta il içi ve il dışı kılavuz yayınlanacak diye duydum iki kişiden ama hiç bir yerde yazısını göremedim, benim mantığıma yatan da ertelenecek olması..

il içinde bilişim teknolojilerinde yer değiştirme olmayacakmış..tabi bu şaka idi ama bölümümüzün durumuna bakınca pekte kontenjan açılacağını sanmıyorum doğrusu çokta ümitli olmayın derim... :-1:

bende ümitli değilim ancak birisi çıkıp birinin açıklama yapması bu kadarmı zor

benim okulum ilkokul olacakmış, ortaokul olacak okulun formatörü zaten var, il içi tayin istemeyi de düşünmüyordum, benim durumumda olanlara ne olcak ? bu konuda bilgisi olan var mı acaba

arkadaşlar bugün okuldan bir arkadaş ankara meb i aradı..anlatılanı aktarıyorum..kesin bir bilgi yok.yönetmeliğin hazırlanması bekleniyor.hatta okullarda açık olan normlar bile daha belli değil...denmiş..bizim aramızda il içi ve dışı atamaların ağustosa sarkabileceği yorumları yapıldı...:(

Milli işletme bakanı ömer dinçer öğretmenlerden fedakarlık istedi ya bu senede yer değiştirmeyi verin. :verymad:

bi diyorlar aynı okulda yıllarca kalıyonuz diye değiştirmek istiyoruz yok yerinizde kalın. :mrgreen:

Geri