İl içi tayin sayfası açılmış

Kodla Büyü
arkadaşlar il mem'in sayfasında mı yoksa mebbis'te mi açıklanacak.

mavi85' Alıntı:

Mayıs iliçi il memlerin sitesinde açıklandı yanlış hatırlamıyorsam. Bu da ilin sayfasında açıklanacaktır.

kontenjan.meb cevap vermiyor sıramatik açıldı herhalde...

heyecan yok bir anlıkmış...... Üzgünüm

bomax01' Alıntı:
Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
mavi85' Alıntı:

http://atama.meb.gov.tr/ bu adresten takip edebilirsiz.

İl içi atamalar il mem sitelerinde duyurulur diye biliyorum. Hiç atama.meb'de duyurulmadı. Yanlışsan düzeltin.

Haklısınız bende orayı takip ediyordum. İl içiler direk memlerden açıklanıyormuş... Bende il mem'leri kontrole başladım...
Düzeltme için teşekkürler hocam

Sıramatik çalıştıran illerde tayin isteyen öğretmen için;
-- mebbis ekranında sıra bilgisi görünür mü?
-- kontenjan.meb adresinde okul kurum kodu ve mebbis şifresi ile giriş yapıldığında oradaki kadro kaydı hemen düşer mi?

bomax01' Alıntı:
mavi85' Alıntı:

http://atama.meb.gov.tr/ bu adresten takip edebilirsiz.

İl içi atamalar il mem sitelerinde duyurulur diye biliyorum. Hiç atama.meb'de duyurulmadı. Yanlışsan düzeltin.

Haklısınız bende orayı takip ediyordum. İl içiler direk memlerden açıklanıyormuş... Bende il mem'leri kontrole başladım...
Düzeltme için teşekkürler hocam

Hocam Habib hocanın da dediği gibi daha sıramatik için yetki verilmedi. Dolayısıyla 81 il şuan eli kolu bağlı. Top bakanlıkta.

Habib Hocam oralarda mısın?

Sıramtiğe bir daha bakabilir misin?
Sıramatik çalıştıran illerde tayin isteyen öğretmen için;
-- mebbis ekranında sıra bilgisi görünür mü?
-- kontenjan.meb adresinde okul kurum kodu ve mebbis şifresi ile giriş yapıldığında oradaki kadro kaydı hemen düşer mi?

hocam gecen sene iliçi tayin oldum.Daha açıklanmamasına saatler kala ve listelerin hazırlanmasını beklerken ben gelen ve giden okulun kontenjanından kendi ismimi görmüştüm.

Buzkırıcı' Alıntı:
hocam gecen sene iliçi tayin oldum.Daha açıklanmamasına saatler kala ve listelerin hazırlanmasını beklerken ben gelen ve giden okulun kontenjanından kendi ismimi görmüştüm.

Hocam bende aynı şeyi düşünüyorum. kontenjandan.meb'den görürüz sonucu galiba. en erken tabiii.

"....... editörleri olarak görüştüğümüz bazı İl Milli Eğitim Müdürlükleri yetkililerinden aldığımız bilgilere göre bir kaç saat içerisinde il içi yer değiştirme sonuçlarının açıklanacağı yönde bilgi vermişlerdir."

demişler ama bilemedim şimdi :)

karinca_52' Alıntı:
düzce açıklamış.......

düzce açıklamış ama kafama takılan birşey oldu. düzcede öğretmenlerin maksimum 10 tercih için sıra bilgileri var. yani 11-12-13... tercihleri görünmüyor. biz 25 tercih yaptık. acaba neden böyle yayınladılar listeyi.

Geri