İl dışı tayin 150 puanla olur mu?

Kodla Büyü

zodyac

Üye
Değerli arkadaşlar merhaba ben şu an afet yaşamış kalacak yeri olmayan bir öğretmenim. Ankara da akrabalarım olduğu için il dışı tayin ile gelmek istiyorum.Sizce 150 hizmet puanıyla Ankara ya tayin olma ihtimali var mı?

Özür durumu arandı yakının vefatı veya sağlık özrü gibi ben başvurmadım bu nedenle. Fakat sonradan çok basit sağlık sorunlarıyla bile başvuran herkesin tayini çıkmış diye duydum.Bende il dışında şansımı deneyeceğim.Ama hiç fikrim yok puan durumları hakkında 11 senelik öğretmenim ilk kez il dışı tayine başvuracağım . 8 yıldır aynı okuldaydım

Değerli arkadaşlar merhaba ben şu an afet yaşamış kalacak yeri olmayan bir öğretmenim. Ankara da akrabalarım olduğu için il dışı tayin ile gelmek istiyorum.Sizce 150 hizmet puanıyla Ankara ya tayin olma ihtimali var mı?
Allah bir şeyi size kısmet etmişse, Hint'ten, Yemen'den gelir, sizi bulur. Kısmet etmemişse ne yapsanız onu elde edemezsiniz.
Nasipse gelirmiş Çin'den Yemen'den. Nasip değilse; senin olsa bile kayar gidermiş elinden.. Hz. Mevlana

Ankara merkezde bir çok okula depremzede öğretmen arkadaşlarımız görevlendirme norm fazlası olarak göreve başladı. Merkezde açık yok aksine norm fazlası çok.

Geçen yıl 150 puanla Yenikente istemiştim 317 puanla kapadı hocam tabi kısmet belli olmaz çok fazla yer açılırsa olabilir. Geçen yıl çok az diye hatırlıyorum il dışına açılan okul sayısı. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur.

İliçi proje okulu atamaları ne zaman başlıyor bilgisi olan var mı? Geçmiş yıllarda bu zamanlarda başlıyordu diye hatırlıyorum

Geri