İl dışı sonuçlar açıklanmış

Kodla Büyü
Yusuf Tekin:

“İkinci il içi/iller arası, mazeret hepsini tek bir takvimle bütün boş normları açarak yapacağız arkadaşlar. Hayırlı olsun…”

il içi - normlarda emekli olanları gösterme - özür grubuna bırak- sonra tüm boş normları aç il dışı il içi aynı okulu herkes görsün. İl içinde süre doldurup İstedikleri okula geçmek için tek rakibin önceden sadece aynı ildekilerken şimdi tüm Türkiye sanki biraz adaletsizlik oluyor gibi neyse ...

Not: Ben tayin isteyen biri değilim.

il içi - normlarda emekli olanları gösterme - özür grubuna bırak- sonra tüm boş normları aç il dışı il içi aynı okulu herkes görsün. İl içinde süre doldurup İstedikleri okula geçmek için tek rakibin önceden sadece aynı ildekilerken şimdi tüm Türkiye sanki biraz adaletsizlik oluyor gibi neyse ...

Not: Ben tayin isteyen biri değilim.
Bizde birde pek emekli olan yok. Varsa bile tek tük olabilir.

Yusuf Tekin:

“İkinci il içi/iller arası, mazeret hepsini tek bir takvimle bütün boş normları açarak yapacağız arkadaşlar. Hayırlı olsun…”

Bakanlık açılmama yapmış
İl içi ve iller arası, mazeret tayinlerinden sonra birlikte yapılacakmış:

en azından bu dönemde hizmet günü toplamına göre tayinler yapılsın
hizmet puanları adil değil!!!! hatta hizmet puanı tayini kaldırılmalıdır eğer silinmeyeceklerse öylesine süs olarak alsın puan isteyenler.

böyle atama böyle öğretmenlik olmaz olsun. il dışında en ücra yerler vardı mecburiyetten yazdık geldi şimdi 2 çikolata 3 çiçeğe tüm normları açıp yer değişikliği hakkı ver. lanet olsun nasıl bir döneme denk geldik arkadaş.

bu kul hakkını nasıl ödeyeceksiniz. vallahi helal etmiyorum.

Ben ikinci tayinlerde çok fazla bir hareketlilik olacağını düşünmüyorum...

Geri