İl Dışı Ne Zaman Açılır???

Kodla Büyü
açıldı ama ne okullar...eskişehir merkez'deyim ve samsun'un bütün en uzak yerleri bana açılmış siz de bir bakar mısınız nereler açık sizlere de?

açıldı ama hepsi zorunlu hizmet olan yerler. ingilizce de bilişimde de durum bu. kayseri listesini tam görebilen lütfen paylaşsın

Kayseri okullar. İl içine göre çok az okul açılmış

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    108.2 KB · Görüntüleme: 432
  • 2.jpg
    2.jpg
    66.1 KB · Görüntüleme: 432
goodielife' Alıntı:
dorian' Alıntı:
İlk gün BİRİNCİ ÖNCELİKLİ ÖĞRETMENLER (biz buna torpilliler ekibi deriz) itina ile istedikleri kurumlara yerleştirilir. :wink:
Ertesi gün sabahtan İKİNCİ ÖNCELİKLİ ÖĞRETMENLER (Tanıdıkların tanıdığı) istediği yere atanır.
Ertesi günün öğleden sonrası SİSTEM AÇILIR, bizim gibi ÖNCELİĞİ OLMAYAN ÖĞRETMENLER (gariban tayfa) kalan kurumlara üşüşme usülü tercih yapar.
Bu düzen hep böyledir, SİZ YENİSİNİZ GALİBA 8)

Bu ülkede şaibeli işler yok olmadan kimse mutlu olamaz. Çünkü başkasının mutsuzluğu üzerine kurulan mutluluk ancak kumdan kale kadar sağlamdır. En küçük dalgalar bile onun için yıkıcıdır. Az biraz ahiret inancı olan bu tür işlere bulaşmaz. Ama bulaşanlar bizden çok mümin geçiniyor. Allah ıslah etsin...
amin

yahu bt sınıfı olmayan okullar neden açık? gidip orda napcaz acaba? off samsunda doğru düzgün okul yok ya lanet olsunnnnn

arkadaşlar buyurun burada hepsi var...

Ekli dosyalar

• 10060315_2015_iller_arasi_kontejanlari.rar
    3.4 MB · Görüntüleme: 65
gakgoskentli' Alıntı:
goodielife' Alıntı:
dorian' Alıntı:
İlk gün BİRİNCİ ÖNCELİKLİ ÖĞRETMENLER (biz buna torpilliler ekibi deriz) itina ile istedikleri kurumlara yerleştirilir. :wink:
Ertesi gün sabahtan İKİNCİ ÖNCELİKLİ ÖĞRETMENLER (Tanıdıkların tanıdığı) istediği yere atanır.
Ertesi günün öğleden sonrası SİSTEM AÇILIR, bizim gibi ÖNCELİĞİ OLMAYAN ÖĞRETMENLER (gariban tayfa) kalan kurumlara üşüşme usülü tercih yapar.
Bu düzen hep böyledir, SİZ YENİSİNİZ GALİBA 8)

Bu ülkede şaibeli işler yok olmadan kimse mutlu olamaz. Çünkü başkasının mutsuzluğu üzerine kurulan mutluluk ancak kumdan kale kadar sağlamdır. En küçük dalgalar bile onun için yıkıcıdır. Az biraz ahiret inancı olan bu tür işlere bulaşmaz. Ama bulaşanlar bizden çok mümin geçiniyor. Allah ıslah etsin...
amin

Eğer bu konuda şüphe duyuyorsanız, atama istediğiniz il için il içi atama ihtiyaç listesini bulun. İhtiyaç olan ve öğretmen atanmayan okullar İLDIŞINA AÇILMADIĞINI GÖRÜRSÜNÜZ... İddia ediyorum Eylül 2015 itibarıyla kadrolarında öğretmen olacaktır. Merak eden araştırsın.
ALLAH (c.c.) YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH bu düzende...

bu sene bir gariplik yok mu tüm açık okullar il dışına açılmış önümüzdeki senelere il dışına okul kalmadı

İl içinde açılıp il dışında görünmeyen bir okul var onu takip edicem atamalar olsun giden öğretmen olacak mı bakalım o zaman anlayacağım torpil varmı. Çok merak ediyorum bende

gsume84' Alıntı:
İl içinde açılıp il dışında görünmeyen bir okul var onu takip edicem atamalar olsun giden öğretmen olacak mı bakalım o zaman anlayacağım torpil varmı. Çok merak ediyorum bende
Var tabii ki sayın hocam.bence çok merak etme sonuç bellidir.

gakgoskentli' Alıntı:
gsume84' Alıntı:
Var tabii ki sayın hocam.bence çok merak etme sonuç bellidir.

Lütfen atamalardan sonra da aynı merakı gösterip takip edin, Eylül Ekim ayı gibi o takibini yaptığınız okulu arayıp sorun öğretmen gelmiş mi?
Ve lütfen burada açıklayın olumlu ya da olumsuz sonucu...

Geri