İl İçi Tayin Temmuz 2014

Kodla Büyü

saycan

Site Gezgini
Arkadaşlar malum il içi sıra tayin istemelerde kurumda 3 yıl görev yapmış olmak gerekiyor.

Benim henüz okulumda 1 senem dolmadı ancak malum yeni büyükşehir olan ilimizde yeni merkez ilçeler oluştu. Dolayısıyla okulumuzun bağlı olduğu yer il MEM den alınarak oluşturulan merkez ilçelerden birine bağlandı. Doğal olarak okul tabelası ve mührü değişti.

Ben bu durumda "statü değişikliği" seçeneğini işaretleyerek il içi tayin isteye bilir miyim? isteyemez miyim?

Malum il içi tayin istenirken seçenekler arasında bu seçenek var.

evet bende merakla bekliyorum ikinci kemz temmuz ayı içerisindeki olacak olan il içi tercihleri .

acaba ne zaman başlar ?

arkadaşlar pekala ben birşey sorabilir miyim? ben de il dışı atandım lakin okulumda 4 saat ders var. il içi atamada norm fazlası bölümü olursa isteyebilir miyim? (bu ara norm fazlası nasıl olur, hani okula ilk defa bilişimci atandığı için pek bilemiyorum da)

ferdison' Alıntı:
arkadaşlar pekala ben birşey sorabilir miyim? ben de il dışı atandım lakin okulumda 4 saat ders var. il içi atamada norm fazlası bölümü olursa isteyebilir miyim? (bu ara norm fazlası nasıl olur, hani okula ilk defa bilişimci atandığı için pek bilemiyorum da)
Hangi il e atandiniz hocam?

bariskoc006' Alıntı:
ferdison' Alıntı:
Hangi il e atandiniz hocam?

İzmir'e hocam

Anlayamadim. İnterneye fazla giremiyorum. İl içi tercihleri bi daha mi açilacak?

Re: Ynt: İl İçi Tayin Temmuz 2014

ct442002' Alıntı:
Anlayamadim. İnterneye fazla giremiyorum. İl içi tercihleri bi daha mi açilacak?
Bu ay içerisinde il içi tayin tekrar yapılacak. Ama başvuru şartları ne olur bilinmez. Belki başvuru almazlar sıra çalıştırırlar bilinmez. Meb herşeyi çorba etti yine

Bote0621' Alıntı:
isteyebilirdin hocam.
fatihtasoz' Alıntı:
Isteyebiliyorsun hocam
arkdaşlar hangi il sizin? ben Denizlide çalışıyorum bu maddeyi kabul etmediler bizde?? ilçe mem reddetti.. hatta önce tamam isteyebilirsiniz dediler okuldan hemen hemen herkes tayin istedi sonra ilçeden reddilecek haberi geldi ve reddettiler.. il il farklı uygulama mı var??

macar20' Alıntı:
Bote0621' Alıntı:
isteyebilirdin hocam.
fatihtasoz' Alıntı:
Isteyebiliyorsun hocam
arkdaşlar hangi il sizin? ben Denizlide çalışıyorum bu maddeyi kabul etmediler bizde?? ilçe mem reddetti.. hatta önce tamam isteyebilirsiniz dediler okuldan hemen hemen herkes tayin istedi sonra ilçeden reddilecek haberi geldi ve reddettiler.. il il farklı uygulama mı var??

Hocam Van'da uygulandı diye söylemişti ev arkadaşım. Ama şu var örnek veriyorum merkez 5 sene iken Edremit ilçesinin zorunlusu 4 ten 5 e çıktı sadece onlar mı tercih yapıp gittiler bilemiyorum (ki, arkadaşım bu ilçede çalışıyor) bir de yanlış hatırlamıyorsam adamlar şu mantık ile yaptılar olursa okulumu değiştiririm olmadı kalır zorunlumu tamamlar ya da tamamlamaz il dışı yaparım bir sonraki sene. (yanlış tercih yapıp da il içi tayin yasağı gibi birşey alırlarsa diye)

Geri